Ziaja artık Samsun da

Polonya nın lider kozmetik markası Ziaja, Samsun da seçkin noktalarda satışa sunulmaya başlandı.

Ziaja artık Samsun da

Eczacı Alexandra ve Zenon Ziaja tarafından 26 yıl önce kurulan ve Polonya nın lider kozmetik markası olarak hizmet veren Ziaja, Samsun ve Türkiye de satışa sunulmaya başlandı. Ziaja Türkiye Yöneticisi Özcan Yılmaz, Türkiye yi Ziaja ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

44 ÜLKEDE SATILIYOR

Ziaja hakkında bilgi veren Yılmaz, Yıllık 65 milyon adet üretim yapan Ziaja, Polonya nın lider kozmetik markası olarak hizmet vermekte. Avrupa da 22, dünyada 44 ülkeye satılan Ziaja, dünya kozmetik pazarında ilk 5 markanın içerisinde yer alıyor. Ziaja Türkiye olarak bu muhteşem markayı hem Samsun da hem de Türkiye de satışa sunmaya başladık. Samsun da BB Kozmetik ile başladığımız bu operasyona diğer firmalarla devam edeceğiz. Ziaja olarak hedefimiz ilk bir yıl içerisinde 81 ilde genel dağıtım sağlamak, ilk üç yıl içerisinde ise Türkiye nin lider ilk 5 kozmetik firmasından biri olmak dedi.

BİTKİ ÖZLERİNDEN OLUŞUYOR

Ziaja nın antialerjik bir ürün olduğunu kaydeden Ziaja Türkiye Ürün Müdürü Pınar Battal ise, Ziaja geniş ürün skalası ile hizmet vermektedir. Bitki özlerinden oluşan, dermotolojik, antialerjik bir ürün olan Ziaja kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Keçi sütü serisi, doğal zeytin serisi, deniz yosunu serisi, yasemin serisi, safran serisi ile kadınlardan büyük beğeni alan Ziaja bitki özlerinden oluşmaktadır diye konuştu.

Ayşe KUŞCU 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

1 Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

2 Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

3 Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

4 Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı

5 Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı

Mobilya fabrikasının çatısı alev alev yandı

6 Mobilya fabrikasının çatısı alev alev yandı