GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e, bu haftaki Halk Günü’nde gençler de eşlik etti.

 GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR

Her hafta düzenlenen Halk Günü’ne bu hafta gençlerle birlikte katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun’un arkasındaki gerçek güç gençliktir. Şehrimizdeki en büyük yatırımları geleceğimiz olan gençlerimiz için yaparak, yeni nesli inşa ediyoruz dedi.

Başkan Osman Genç’i ziyaret eden öğrenciler, Akademik Belediyecilik Birimi’nin bulunduğu Canik Belediyesi’nde Halk Günü’ne katılarak belediyeciliği yakından gördü.

Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin de yer aldığı Halk Günü’nde, öğrencilerin temsilcisi Sudenaz Köroğlu Başkan Genç’in yanına oturarak vatandaşları dinlerken, diğer öğrenciler de Halk Günü’nü takip etti.

“YENİ NESLİ İNŞA EDİYORUZ”

Gençlerle her fırsatta bir araya geldiğini dile getiren Genç, Gençlerimizi her zaman dinliyoruz. Onların istekleri, beklentileri, hayalleri bizim için önemli. Onun içindir ki ilçemizde Gençlik Çalıştayı düzenledik. Gençlerimiz için ufuklarını genişletecek çağdaş yaşam alanları oluştururken, yaptığımız eğitim, kültür, sanat ve spor yatırımlarıyla milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetiştiriyoruz. Aslında biz gençlerimize yönelik tüm bu çalışmalarımızla yeni nesli inşa ediyoruz diye konuştu.

“SAMSUN’UN ARKASINDAKİ GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR”

Gençlerin bilgili, donanımlı ve milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde yetişmesi için çalıştıklarını belirten Genç, Samsun’un arkasındaki gerçek güç gençliktir. İnşallah yaptığımız yatırımlarla geleceğimiz için güçlü ve donanımlı bir gençlik yetiştiriyoruz şeklinde konuştu. Halk Günü’nde Başkan Osman Genç ile birlikte belediyeciliği yakından öğrenme imkanı bulan öğrenciler de, böyle bir tecrübe imkanı sağladığı için Başkan Genç’e teşekkür etti.

GERÇEK

Öğrencilerle birlikte katıldığı Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenen Başkan Osman Genç, vatandaşların talepleri ile ilgili Başkan Yardımcısı ve Birim Müdürlerine talimat verdi.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi