GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e, bu haftaki Halk Günü’nde gençler de eşlik etti.

 GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR

Her hafta düzenlenenHalk Günü’ne bu hafta gençlerle birlikte katılan Canik Belediye BaşkanıOsman Genç,Samsun’un arkasındakigerçek güç gençliktir. Şehrimizdeki en büyük yatırımları geleceğimiz olan gençlerimiz için yaparak, yeni nesli inşa ediyoruz dedi.

BaşkanOsman Genç’i ziyaret eden öğrenciler, Akademik Belediyecilik Birimi’nin bulunduğu Canik Belediyesi’ndeHalk Günü’ne katılarak belediyeciliği yakından gördü.

Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin de yer aldığıHalk Günü’nde, öğrencilerin temsilcisi Sudenaz Köroğlu Başkan Genç’in yanına oturarak vatandaşları dinlerken, diğer öğrenciler deHalk Günü’nü takip etti.

“YENİ NESLİ İNŞA EDİYORUZ”

Gençlerle her fırsatta bir araya geldiğini dile getiren Genç,Gençlerimizi her zaman dinliyoruz. Onların istekleri, beklentileri, hayalleri bizim için önemli. Onun içindir ki ilçemizde Gençlik Çalıştayı düzenledik. Gençlerimiz için ufuklarını genişletecek çağdaş yaşam alanları oluştururken, yaptığımız eğitim, kültür, sanat ve spor yatırımlarıyla milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetiştiriyoruz. Aslında biz gençlerimize yönelik tüm bu çalışmalarımızla yeni nesli inşa ediyoruz diye konuştu.

“SAMSUN’UN ARKASINDAKİ GERÇEK GÜÇ GENÇLİKTİR”

Gençlerin bilgili, donanımlı ve milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde yetişmesi için çalıştıklarını belirten Genç,Samsun’un arkasındaki gerçek güç gençliktir. İnşallah yaptığımız yatırımlarla geleceğimiz için güçlü ve donanımlı bir gençlik yetiştiriyoruz şeklinde konuştu. Halk Günü’nde BaşkanOsman Genç ile birlikte belediyeciliği yakından öğrenme imkanı bulan öğrenciler de, böyle bir tecrübe imkanı sağladığı için Başkan Genç’e teşekkür etti.

GERÇEK

Öğrencilerle birlikte katıldığıHalk Günü’nde vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenen BaşkanOsman Genç, vatandaşların talepleri ile ilgili Başkan Yardımcısı ve Birim Müdürlerine talimat verdi.

 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

2 Marsilya, tura göz kırptı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

3 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

4 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

5 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

6 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

7 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

8 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

9 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

10 Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler