SIRADA ONLAR VAR

Sıkıntı süreçte bir çok isimle anlaşan yönetim, 1 milyon 250 bin Avro alacağı bulunan Bahia ve yaklaşık 400 bin Avro borç olan Pal Lazar ın kulübü Videoton ile de temas halinde.

SIRADA ONLAR VAR

Samsunspor un yeniden FIFA nezdinde bir yaptırımla karşı karşı kalmaması için çaba harcayan yönetim, borçların taksitlerini düşük miktara çekip ödemenin gayreti içerisinde 


ÖNCELİK VIDEOTON KULÜBÜ NDE 

Samsunspor, eski futbolculara olan borçlardan dolayı son dönemde olduça sıkıntılı süreç yaşadı. Hatta geçen sezon Ben Ofosu dan dolayı Kırımızı-Beyazlı ekibin 3 puanıda silindi.  Samsunspor Yönetim Kurulu, eski futbolculara olan borçlarda gelinen noktayı kulübün resmi sitesinden açıklama yaparak kamuoyuyla paylaşmıştı.

Ancak o isimlerin arasında Bahia ile Pal Lazar ve kulübü Videoton yoktu. Bunun nedeni ise iki oyuncuyla ilgli dosyalarda görüşmelerin belirli aşamaya geldiği ve sürecin devam etmesi olarak ifade edildi. Önceliğin ise Pal Lazar ın kulübü Videoton a olan borçlar.

Yaklaşık 400 bin Avro tutarındaki borcun ödeme planı için temaslar devam ediyor. FIFA nezdinde bir yaptırımla karşı karşı kalınmaması için yönetim, acil olarak borcu taksitlendirip ödeme çalışması içerisinde. 


BAHIA DA TAKSİT BİLMECESİ 

Samsunspor Yönetim Kurulu, uzun zamandır Bahia ve temsilcileriyle görüşmelerine devam ediyor. Yönetimin yoğun çabaları sonucu bu temaslarda Bahia ve temsilcileri, borcu 1 milyon 250 Avro ya kadar indirilmesine ikna oldu. Yönetimin şuanki çabası ise ödeme şartlarının kulübün ekonomik koşullarınada uygun şekilde olması. Bahia ya borç taksitler halinde ödenecek.

Taksitlerin ise talep  edilenden daha aşağıya çekilmesi için çaba harcanıyor. Görüşmeler belirli aşamaya geldiği için Bahia dosyasının şu anki aşamada tehlike arz etmediği belirtildi.  Ancak sürecin çok kritik seviyede devam ettiği yönetimin de titizlikle çalışma yaptığı öğrenildi.

Bilindiği üzere son olarak tehlike arz eden Valdomiro dosyasında anlaşma sağlanmıştı. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

KRİZİ KÖKTAŞ ÇÖZDÜ

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

24 Mart Pazar Samsun hava durumu... Meteorolojiden kar uyarısı

1 24 Mart Pazar Samsun hava durumu... Meteorolojiden kar uyarısı

Fenerbahçe kararını verdi

2 Fenerbahçe kararını verdi

ALAÇAM'DA BİR KABADAYI

3 ALAÇAM'DA BİR KABADAYI

Samet'in yerine Ramazan

4 Samet'in yerine Ramazan

Beşiktaş'a can suyu

5 Beşiktaş'a can suyu

Alıcık ve Savaş, Aydın için birlikte yürüdü

6 Alıcık ve Savaş, Aydın için birlikte yürüdü

Yücel Uyar: 'Destek olma günü'

7 Yücel Uyar: 'Destek olma günü'

Kontrolden çıkan araç kaza yaptı... 1 ölü 2 yaralı

8 Kontrolden çıkan araç kaza yaptı... 1 ölü 2 yaralı

Park halindeki LPG'li araç alev alev yandı

9 Park halindeki LPG'li araç alev alev yandı

Beylikdüzü E-5'te otomobil takla attı: 1 yaralı

10 Beylikdüzü E-5'te otomobil takla attı: 1 yaralı