YENİ YILA HAZIR

Tamamen ahşap malzemelerle yapılan ve tamamlandığında Ayvacık ın doğasını gözler önüne serecek Kütük Kafe nin inşasında sona gelindi. Belediye Başkanı Mustafa Belur, kafenin yeni yılda kullanıma sunulacağını söyledi

YENİ YILA HAZIR

Ayvacık Belediyesi, turizm bölgesi ilan edilen ilçe için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Orhangazi Mahallesi ndeki Karavan Park içerisinde inşaa edilen Kütük Kafe nin çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Yapımında tamamen ahşap malzemelerin kullanıldığı kafe için Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, yeni yılda Ayvacık halkının ve gelen misafirlerin hizmetine sunulacağını ifade etti.

BÜYÜK DEĞİŞİM OLACAK

Kütük Kafe nin ilçenin en güzel noktalarından birine inşaa edildiğini belirten Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Muhteşem doğa eşliğinde her yaştan vatandaşımızın keyifli ve huzurlu zaman geçireceği, kitap okuyup sohbet edebileceği bir mekan olacak. Amacımız ilçemizde sosyal alanları çoğaltarak halkın sosyal aktivitelerde bulunmasına imkan sağlayıp günlük hayatın stresinden arta kalan zamanlarda keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlayacak mekanlar oluşturmak. Ayvacık her geçen gün daha çok gelişerek büyüyecek, dünkü Ayvacık ile bugünkü Ayvacık arasında gözle görülür büyük değişimler olacak. Bu konudaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Amacımız İlçemizin bakir doğasını bozmadan görsel güzelliğini çalışmalarımızla ön plana çıkarmak diye konuştu.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

3 Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

4 Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

5 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

6 Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

Samsunspor 4 - 6 Ankara Demirspor

7 Samsunspor 4 - 6 Ankara Demirspor

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

8 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

9 Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

Samsun'un iki ilçesinde daha karar açıklandı

10 Samsun'un iki ilçesinde daha karar açıklandı