Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

YENİ YILA HAZIR

Tamamen ahşap malzemelerle yapılan ve tamamlandığında Ayvacık ın doğasını gözler önüne serecek Kütük Kafe nin inşasında sona gelindi. Belediye Başkanı Mustafa Belur, kafenin yeni yılda kullanıma sunulacağını söyledi

YENİ YILA HAZIR

Ayvacık Belediyesi, turizm bölgesi ilan edilen ilçe için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Orhangazi Mahallesi ndeki Karavan Park içerisinde inşaa edilen Kütük Kafe nin çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Yapımında tamamen ahşap malzemelerin kullanıldığı kafe için Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, yeni yılda Ayvacık halkının ve gelen misafirlerin hizmetine sunulacağını ifade etti.

BÜYÜK DEĞİŞİM OLACAK

Kütük Kafe nin ilçenin en güzel noktalarından birine inşaa edildiğini belirten Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Muhteşem doğa eşliğinde her yaştan vatandaşımızın keyifli ve huzurlu zaman geçireceği, kitap okuyup sohbet edebileceği bir mekan olacak. Amacımız ilçemizde sosyal alanları çoğaltarak halkın sosyal aktivitelerde bulunmasına imkan sağlayıp günlük hayatın stresinden arta kalan zamanlarda keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlayacak mekanlar oluşturmak. Ayvacık her geçen gün daha çok gelişerek büyüyecek, dünkü Ayvacık ile bugünkü Ayvacık arasında gözle görülür büyük değişimler olacak. Bu konudaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Amacımız İlçemizin bakir doğasını bozmadan görsel güzelliğini çalışmalarımızla ön plana çıkarmak diye konuştu.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Kayseride uyuşturucu operasyonu

1 Kayseri'de uyuşturucu operasyonu

Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

2 Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

Bakan Çavuşoğlu Avrupada artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

3 Bakan Çavuşoğlu: 'Avrupa'da artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

Yolun karşısına geçmek isterken otomobil çarptı

4 Yolun karşısına geçmek isterken otomobil çarptı

Refüjü aşan otomobil minibüse çarptı 5 yaralı

5 Refüjü aşan otomobil minibüse çarptı: 5 yaralı

İzmirde metruk bir binada yangın çıktı

6 İzmir'de metruk bir binada yangın çıktı