Eğilmedik, eğilmeyeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen teşekkür yemeğine katıldı.

Eğilmedik, eğilmeyeceğiz

AK Parti Samsun MilletvekiliFuat Köktaş,Geçtiğimiz 13 yıl içinde büyük sınavlardan geçtik, hiçbir zaman eğilmedik, hiçbir zaman da eğilmeyeceğiz. Arkasında millet olanlar eğilmez dedi
 

Yalı Kafe de düzenlenen teşekkür yemeğine MilletvekiliFuat Köktaş,  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri, kadın ve gençlik kollarının başkanları ve üyeleri, ilçede kurulan 328 sandıkta görev yapan sandık kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatında kuruluşundan bugüne kadar görev yapan ve 1 Kasım seçiminde görev yalan üyeler katıldı.

MİLLET İRADESİNE SAHİP ÇIKTI

Yemekte partililere seslenen Milletvekili Köktaş 1 Kasım da kazananın Samsun ve Türkiye olduğunu belirterek,Önümüzdeki süreçte şehrimizde istihdamın artması, üretimin büyümesi ve hizmet etme noktasında bakanımız, genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz ve  teşkilat üyelerimiz ile gayretli çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz 13 yıl içinde büyük sınavlardan geçtik, hiçbir zaman eğilmedik, hiçbir zaman da eğilmeyeceğiz. Arkasında millet olanlar eğilmez. Biz milletimizin içinden geldik, milletimiz ile birlikte yürüyoruz. 1 Kasım 2015 seçiminde, 3 Kasım 2002 de olduğu gibi o ilk günkü aşk ruhu ve heyecanı sahaya yansıdı. Sadece sandık başında görevli arkadaşlarımız değil, tüm vatandaşlarımız sandığa sahip çıktı. O ilk günkü aşk, Türkiye nin dört bir yanını sardı ve halkımız istikrar dedi, güven dedi. Ülkemiz hedeflerine ulaşsın dedi. Türkiye yi de hedeflerine ulaştırabilecek tek parti de AK Parti dir diyerek milli iradesine sahip çıktı diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

3 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

4 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

5 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da sabahın erken saatlerinde sandığa koştular

6 Samsun'da sabahın erken saatlerinde sandığa koştular

24 Haziran Pazar Samsun hava durumu

7 24 Haziran Pazar Samsun hava durumu

Samsunlu Taşkıran, BOTAŞ yönetiminde

8 Samsunlu Taşkıran, BOTAŞ yönetiminde

Nankörlük...

9 Nankörlük...

Taraftarın Sesi Haberaks TV'de

10 Taraftarın Sesi Haberaks TV'de