Eğilmedik, eğilmeyeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen teşekkür yemeğine katıldı.

Eğilmedik, eğilmeyeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Geçtiğimiz 13 yıl içinde büyük sınavlardan geçtik, hiçbir zaman eğilmedik, hiçbir zaman da eğilmeyeceğiz. Arkasında millet olanlar eğilmez dedi
 

Yalı Kafe de düzenlenen teşekkür yemeğine Milletvekili Fuat Köktaş,  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri, kadın ve gençlik kollarının başkanları ve üyeleri, ilçede kurulan 328 sandıkta görev yapan sandık kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatında kuruluşundan bugüne kadar görev yapan ve 1 Kasım seçiminde görev yalan üyeler katıldı.

MİLLET İRADESİNE SAHİP ÇIKTI

Yemekte partililere seslenen Milletvekili Köktaş 1 Kasım da kazananın Samsun ve Türkiye olduğunu belirterek, Önümüzdeki süreçte şehrimizde istihdamın artması, üretimin büyümesi ve hizmet etme noktasında bakanımız, genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz ve  teşkilat üyelerimiz ile gayretli çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz 13 yıl içinde büyük sınavlardan geçtik, hiçbir zaman eğilmedik, hiçbir zaman da eğilmeyeceğiz. Arkasında millet olanlar eğilmez. Biz milletimizin içinden geldik, milletimiz ile birlikte yürüyoruz. 1 Kasım 2015 seçiminde, 3 Kasım 2002 de olduğu gibi o ilk günkü aşk ruhu ve heyecanı sahaya yansıdı. Sadece sandık başında görevli arkadaşlarımız değil, tüm vatandaşlarımız sandığa sahip çıktı. O ilk günkü aşk, Türkiye nin dört bir yanını sardı ve halkımız istikrar dedi, güven dedi. Ülkemiz hedeflerine ulaşsın dedi. Türkiye yi de hedeflerine ulaştırabilecek tek parti de AK Parti dir diyerek milli iradesine sahip çıktı diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

3 D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı