YARADANA SIĞINIP VURDUM

Adanaspor maçında mükemmel gol atıp birde asist yaparak üç puanı takımına kazandıran, haftanın futbolcusu seçilerek lige damga vuran Ersel Aslıyüksek, şampiyonluğa inandıklarını söyledi.

YARADANA SIĞINIP VURDUM

Adanaspor a attığı golün hikayesinide anlatan Ersel,Hocam kenardan sen kullan dedi. Ben de Allah a sığınıp vurdum ve çok güzel gol oldu dedi 

HABER E KONUŞTU 

Samsunspor un Adanaspor ile yaptığı maçta oyuna sonradan girip maçı çevirenErsel Aslıyüksek, Haber e konuştu. Müthiş bir gol atan, Mehmet e assit yapan ve haftanın futbolcusu seçilerek lige damga vuran Ersel, Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu na özel röportajda önemli açıklamalar yaptı. Başarılı futbolcu, takımın durumu, şampiyonluk inancı, hedefleri, Adanaspor a attığı golün öyküsü  ve taraftar hakkında samimi ifadeler kullandı. 


TAKIM RUHU BAŞARIYI GETİRİYOR 

İlk olarak sezonun geride kalan bölümünü ve şampiyonluk şanslarnı değerlendiren Ersel, şunları söyledi: Şu anda çok iyi gidiyoruz. Bütün takım arkadaşlaramız, hocalarımız kenetlendik. En önemlisi biz bir takımız. Takım ruhu var. Başarı bu yüzden daha kolay geliyor. İnşallah güzel şeyler olacak.


ŞAMPİYONLUĞA İNANDIK 

Adım adım ilerliyoruz. Liderlik güzel. Liderliği bırakmıyoruz. Bir hafta bıraktık ama tekrar geri aldık. Böyle devam edeceğinede inanıyoruz. Direkt şampiyon olarak Süper Lig e çıkmak hedefimiz var. Yönetim, takım, şehir inanıyor şampiyonluğa. Hedefimize ulaşacağız. Buna inancımız sonsuz.  

EKSTRA İDMANLAR YAPTIM 

İlk bir kaç maçın ardından nasıl formayı kaptığını dile getirenErsel, Hocamın tercihi. Saygı duyuyorum. Ancak pes etmedim, çalıştım sürekli. Hocamda bunu gördü. İdmanlarda çok çalıştım. Ekstra çalışmayar yaptım. Hocam ilk şans verdiği maçta gol attım. O da çok iyi oldu. Özgüvenim yerine geldi dedi. 


O GOLÜN ÖYKÜSÜNÜ ANLATTI 

Adanaspor  maçında attığı muhteşem frikik golünün hikayesinide anlatanErsel, İki haftadır idmanlardan sonra frikik çalışıyorum. Hocamda gördü çalıştığımı. Maçta frikik olduğu zaman topun başına ben gitmedim. Mehmet ve Mustafa abi vardı. Ümit hocam, kenardan bana seslenerek, Sen kullan dedi. Sonra abilerime söyledim. Hocam bana nasıl istersen öyle vur dedi.  Allah a sığındım vurdum ve güzel gol oldu diye konuştu. 

ÇOK GÜZEL DUYGU 

Ersel Aslıyüksek, kaç gol atacağı, taraftar  ve milli takım hedefleriyle ilgili ise şunları söyledi: Gol atmak çok güzel duydu. İnşallah her maça gol atardım. Kaç  gol atacağım ile ilgili rakamsal  bir şey söyleyemem., Elimden geldiğince takıma faydalı olmaya çalışıyorum. Belirli hedef koymak yanlış olur. Fakat hep gol atmak istiyorum.  

TARAFTAR ÇOK ATEŞLİ 

Samsunspor taraftarının benim için ayrı bir yeri var. O tarftarı tarif etmek kelimeler yetmior sanki. Gerçekten mühigyşer. Böyle bir taraftar görmedim. Maçlarda etkileri çok yüksek. İstedikleri an takımı ateşleyebiliyorlar. maçı kazandırmaya yönelik tezahüratları çok iyi.  

HEDEFİ A MİLLİ TAKIM 

Hedefim A Milli takım formasını giymek. A Milli takıma yükselmek şu an en büyük hedefim. Türk bayrağını göğsümde taşımak istiyorum.  İnşallah Allah bana bu duyguyu nasip eder.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamı Hüseyin Öziç hayatını kaybetti

1 Samsunlu iş adamı Hüseyin Öziç hayatını kaybetti

Samsunspor'dan Gökhan Alsan için sıkı pazarlık

2 Samsunspor'dan Gökhan Alsan için sıkı pazarlık

Genk yetkilileri Samsun'da

3 Genk yetkilileri Samsun'da

Samsun Üniversitesinden fırtına açıklaması!

4 Samsun Üniversitesinden fırtına açıklaması!

Samsun'da utançlarından yüzlerini böyle gizlediler

5 Samsun'da utançlarından yüzlerini böyle gizlediler

Karadeniz'deki asrın projesi hız kesmiyor

6 Karadeniz'deki asrın projesi hız kesmiyor

Samsun'da Çatalçamlıların foseptik isyanı

7 Samsun'da Çatalçamlıların foseptik isyanı

Samsun dahil 7 ilde sıcak saatler: 15 gözaltı

8 Samsun dahil 7 ilde sıcak saatler: 15 gözaltı

Samsunspor'da forma satışlarında hareketlilik

9 Samsunspor'da forma satışlarında hareketlilik

Cami imamının feci ölümü

10 Cami imamının feci ölümü