Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

FEDAKARLIĞI AİLEM YAPTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, çocukları ve eşi ile birlikte geldiği Meclis te kaydını yaptırdı, gazetecilere Samsun nokulu ikram etti

FEDAKARLIĞI  AİLEM YAPTI

26. dönemde TBMM de görev yapmak için mazbatasını teslim eden ve kaydını yaptıran Çiğdem Karaaslan a eşi ve çocukları da eşlik etti.

Çiğdem Karaaslan kayıt işlemleriyle ilgilenirken, kızı Hatice Sare ve oğlu Yusuf Yiğit, Meclis Şeref Holü nde hiçbir şeyden habersiz oyun oynadı. Karaaslan, kayıt işlemlerinin ardından eşi Direnç Karaaslan ile birlikte gazetecilere nokul ikram etti. 

FEDAKARLIĞI  AİLEM YAPTI

Gazetecilerin sorularına cevap veren Karaaslan, “Ülke olarak önemli bir seçimden geçtik, seçim sonuçlarda kazanan sadece AK Parti değil, Türkiye oldu. Seçim önce de terörle mücadeleye devam edeceğimizi söylemiştik. Şehitlerimiz var, Allah’tan rahmet diliyorum. Bu mücadele kararlılıkla devam edecek” dedi.

Kucağında çocuğu ile birlikte sorulara cevap veren Karaaslan, “Seçim kampanyasını Samsun’da ailece yürüttük, en büyük fedakarlığı onlar yaptığı için bu güzel anı onlarla paylaşmak istedim” diye konuştu.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Alkollü sürücü kasap dükkanına çarptıktan sonra takla attı

1 Alkollü sürücü kasap dükkanına çarptıktan sonra takla attı