Derecik in yıldızları

İlkadım Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlçe Şampiyonası nda Derecik Ortaokulu, Adnan Ölmez Ortaokulu nu 7-1 lki skorla mağlup etti. Derecik te 6 gol birden atan Metehan yıldızlaşırken, diğer golü ise Yavuz kaydetti

Derecik in yıldızları

Derecik Ortaokulu, İlkadım Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlçe Şampiyonası nda Adnan Ölmez Ortaokulu ile karşılaştı. Baruthane Suni Çim Saha daki karşılaşmaya iyi başlayan Derecik Ortaokulu, maçın hemen başında Metehan la 3 gol bulup ilk 10 dakikayı 3-0 galip geçti. Ardından Adnan Ölmez Ortaokulu, kalecisi Caner Yiğit in frikikten attığı golle farkı 2 ye indirse de, Derecik in enerjisini bitiremedi. Derecik kalan bölümlerde Metehan la 3, Yavuz la da bir gol daha bularak karşılaşmayı 7-1 kazanmayı başardı. 

KALECİDEN FRİKİK GOLÜ...

Adnan Ölmez Ortaokulu kalecisi Caner Yiğit, maçın 18. dakikasında frikikten harika bir gol attı. Ayaklarını da oldukça iyi kullandığı için frikikte beden eğitimi öğretmenleri tarafından topun başına gönderilen Caner, golünü ise Okul Müdür Yardımcısı Ruzi Seren le kutladı.

ŞİMDİ DE KADIKÖYSPOR FORMASIYLA...

Formalarını maçlara yetiştiremeyen Derecik Ortaokulu, bir önceki karşılaşmaya Adnan Ölmez Ortaokulu ndan ödünç aldığı formalarla çıkmıştı. İlkadım ekibi dünkü mücadeleye ise bu kez Kadıköyspor dan alınan formalarla çıktı.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Kardeşini rehin alan şahıs, polis tarafından ikna edildi

1 Kardeşini rehin alan şahıs, polis tarafından ikna edildi

Makinistlerin dikkati faciayı önledi

2 Makinistlerin dikkati faciayı önledi