ŞİDDET MAĞDURU KADINLARA FBM’DEN DESTEK

Manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya’nın özel bir televizyon kanalında yaptığı programa konuk olan şiddet mağduru kadınlar, Özel FBM Tıp Merkezi’nde yapılan estetik operasyonla yeniden hayata bağlanıyor.

ŞİDDET MAĞDURU KADINLARA FBM’DEN DESTEK

Manken, oyuncu ve sunucuDeniz Akkaya, belli nedenlerle çocukken tacize uğramış, suistimal edilmiş kadınların ya da evlilik döneminde şiddete uğramış aynı zamanda aldatılan kadınların özgüvenlerini kaybetmiş ve tekrar kazanmaları için Beyaz TV’de pazar günleri yayınlanan “Deniz Akkaya ile Yeniden Ben” adlı programın çekimleri Samsun’da yapılıyor.

Program için belirlenen kadınlar daÖzel FBM Tıp Merkezi’nde yapılan çekimlerde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr.Hayati Akbaş’ın ellerine bırakılarak değişime uğruyorlar.

ŞİDDET

Programın ana sponsoru olduğunu ifade eden Özel FBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş, “Hastalarımız Deniz Akkaya ile birlikte geliyor. Çekimler Samsun’da yapılıyor. Bu program Samsun için önemli bir program. İlimizin tanıtımı için mükemmel bir organizasyondur. Bu program bir sosyal sorumluluk programıdır. Toplumda bir şekilde hayatın çilesini çekmiş, hayatın yükünü ağır bir şekilde üzerine yaşamış kadınlarımızın hayatlarına bir güzellik katmak ve onları yeniden hayata daha mutlu ve güzel bir şekilde motive ederek katmak amacıyla hazırlanmış bir programdır” dedi.

Samsun’a programının yedi ve sekizinci bölümlerini çekmek için geldiklerini ifade eden manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, “Hayati hocam bizi her geldiğimizde çok güzel ağırlıyor. Biz de kendimizi teslim edeceğimiz doktorlarla çalışıyor olmamız bizim için çok önemli. Samsun’u da bize çok güzel tanıttı. Bizim programımızın amacı herkesin bir yerlerini değiştirmek değil, gerçekten bundan mutluluk duyacak ve ihtiyacı olanlarla çalışmaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Akkaya ve ekibi programlarının çekimleri için kameraların karşısına geçti.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yankaya bakalım mı bankaya?..

1 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

2 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Otomobil koyun sürüsüne daldı

3 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Samsun'da hava nasıl olacak?

4 Samsun'da hava nasıl olacak?

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

5 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

6 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

7 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

8 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

9 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

10 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü