ŞİDDET MAĞDURU KADINLARA FBM’DEN DESTEK

Manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya’nın özel bir televizyon kanalında yaptığı programa konuk olan şiddet mağduru kadınlar, Özel FBM Tıp Merkezi’nde yapılan estetik operasyonla yeniden hayata bağlanıyor.

ŞİDDET MAĞDURU KADINLARA FBM’DEN DESTEK

Manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, belli nedenlerle çocukken tacize uğramış, suistimal edilmiş kadınların ya da evlilik döneminde şiddete uğramış aynı zamanda aldatılan kadınların özgüvenlerini kaybetmiş ve tekrar kazanmaları için Beyaz TV’de pazar günleri yayınlanan “Deniz Akkaya ile Yeniden Ben” adlı programın çekimleri Samsun’da yapılıyor.

Program için belirlenen kadınlar da Özel FBM Tıp Merkezi’nde yapılan çekimlerde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın ellerine bırakılarak değişime uğruyorlar.

ŞİDDET

Programın ana sponsoru olduğunu ifade eden Özel FBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş, “Hastalarımız Deniz Akkaya ile birlikte geliyor. Çekimler Samsun’da yapılıyor. Bu program Samsun için önemli bir program. İlimizin tanıtımı için mükemmel bir organizasyondur. Bu program bir sosyal sorumluluk programıdır. Toplumda bir şekilde hayatın çilesini çekmiş, hayatın yükünü ağır bir şekilde üzerine yaşamış kadınlarımızın hayatlarına bir güzellik katmak ve onları yeniden hayata daha mutlu ve güzel bir şekilde motive ederek katmak amacıyla hazırlanmış bir programdır” dedi.

Samsun’a programının yedi ve sekizinci bölümlerini çekmek için geldiklerini ifade eden manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, “Hayati hocam bizi her geldiğimizde çok güzel ağırlıyor. Biz de kendimizi teslim edeceğimiz doktorlarla çalışıyor olmamız bizim için çok önemli. Samsun’u da bize çok güzel tanıttı. Bizim programımızın amacı herkesin bir yerlerini değiştirmek değil, gerçekten bundan mutluluk duyacak ve ihtiyacı olanlarla çalışmaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Akkaya ve ekibi programlarının çekimleri için kameraların karşısına geçti.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Kuran kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı 15 yaralı

1 Kur'an kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı: 15 yaralı

Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

2 Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

Altın Elbiseli Adamın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

3 'Altın Elbiseli Adam'ın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

Diyarbakırda emniyete el bombalı silahlı saldırı

4 Diyarbakır'da emniyete el bombalı silahlı saldırı

Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

5 Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

Niğdede av silahları satan kişi vuruldu 1 yaralı

6 Niğde'de av silahları satan kişi vuruldu; 1 yaralı

Etilerde yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

7 Etiler'de yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

İstanbul Şişlide göçük Apartman sakinleri tahliye edildi

8 İstanbul Şişli'de göçük: Apartman sakinleri tahliye edildi

Alaplıda Silahlı saldırı1 kişi ağır yaralı

9 Alaplı'da Silahlı saldırı:1 kişi ağır yaralı