Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Borsan la gurur duydular

Borsan, Karadeniz Elektro Market in 43 bayisini Samsun da ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Gebze deki Yılka alüminyum kablo fabrikasının 5 Ocak 2016 tarihinde Samsun da faaliyete başlayacağının müjdesini verdi

Borsan la gurur duydular

Borsan, aynı zamanda Doğu Karadeniz Bayisi olan Karadeniz Elektro Market in 43 bayisini Samsun da ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Gebze deki alüminyum kablo fabrikasını Samsun’a taşıma çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Fabrika, 5 Ocak 2016 tarihinde Samsun da yüzde 100 kapasite ile faaliyete başlayacak dedi.

KONUKLARA BRİFİNG 
Borsan Grup, Doğu Karadeniz Bölgesi Bayisi olan Karadeniz Elektro Market in sahipleri Cemil Öztürk ile Sebahattin Dereli tarafından düzenlenen gezi kapsamında Samsun a gelen Trabzon, Rize, Gümüşhane ve Artvin deki toplam 43 bayisini ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Genel Müdürü İsmail Öz ve Borsan Grup Türkiye Satış Müdürü Adil Güngör tarafından karşılanan misafirlere, öğle yemeğinin ardından brifing verildi.

borsan-7.jpg

60 MİLYON LİRA DEĞERİNDE 
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, grubun faaliyetleri ve yeni yatırımları hakkında misafirlere bilgiler verdi. Samsun a yaptığı dev yatırımlarla yurt genelinde adından söz ettiren Borsan Grup un, 60 milyon lira değerindeki bir fabrikayı daha Samsun a getirdiğini belirten Ölmez, 2014 yılında alüminyum kablo işine, Gebze’de olan Yılka Kablo yu satın alarak girdik. Yılka yı Samsun’da olan bakır kablo fabrikasının yanına taşıma çalışmasında sona geldik. Fabrikamız 40 bin metrekare arazi üzerine kuruludur.  Gebze deki fabrikamızı 20 Kasım da taşınmaya başlıyoruz. Aralık ta taşınmış olacağız. Ancak yeni teknoloji ile birlikte, 5 Ocak 2016 tarihi itibariyle tamamen yüzde yüz çalışır hale getireceğiz dedi.

borsan2.jpgborsan-6.jpg

HABER MEDYA YA ZİYARET 
Programın sonunda Borsan Kablo Fabrikası ile Yılka Kablo nun inşaatını da inceleyen grup, daha sonra gruba bağlı Haber Medya ile Borpanel i de ziyaret etti. Haberaks TV, Haber Gazetesi ve Haber Radyo u gezen konuklara, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez in yanı sıra Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ile Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu eşlik etti. 

borsan3.jpgborsan4.jpg

Bayram OK

 EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları yükselişe geçti

1 Fındık fiyatları yükselişe geçti

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren O bölgeye takviye yapılacak

2 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

 Adiloviç, bugün imzalıyor

3 Adiloviç, bugün imzalıyor

Samsunda 3 akademisyen FETÖden tutuklandı

4 Samsun'da 3 akademisyen FETÖ'den tutuklandı

Samsunda bir mühendis PKKKCKdan gözaltına alındı

5 Samsun'da bir mühendis PKK/KCK'dan gözaltına alındı

 Taşlar yerine oturuyor

6 Taşlar yerine oturuyor...

Simsarların bıçaklı kavgası 1 yaralı

7 Simsarların bıçaklı kavgası: 1 yaralı

Samsunda oto kurşunlamaya 2 gözaltı

8 Samsun'da oto kurşunlamaya 2 gözaltı

Erzurumda iki grup tekme tokat birbirine girdi

9 Erzurum'da iki grup tekme tokat birbirine girdi

Samsunda tüfekle oğlunu vuran baba serbest

10 Samsun'da tüfekle oğlunu vuran baba serbest