Samsunspor a piyango geliri

Maddi sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcayan yönetim, eşya piyangosu düzenliyor.

Samsunspor a piyango geliri

29 Ocak 2016 tarihinde çekilişi yapılacak piyangonun biletleri 50 TL olarak belirlendi. Başkan Tutu, Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Samsun şehri takımına sahip çıksın dedi 

ÇEKİLİŞ 29 OCAK TA 

Samsunspor Yönetim Kurulu, maddi  sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcarken bazı projeleride hayata geçirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda bir çok çalışma üzerinde duran yönetim, kulübe maddi destek sağlanması amacıyla eşya piyangosu düzenliyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile yapılan anlaşma sonucunda piyango çekilişi 29 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Samsunspor a önemli gelir getirmesi beklenen piyango için 10 bin adet bilet basıldığı belirtildi. Biletler,  50 TL den satışa çıkacak. Talihli numaraların sahiplerine çeşitli hediyeler  verilecek.  

BİLETLER 50 LİRA  

Samsunspor Yönetim Kurulu nun ilerleyen günlerde eşya piyangosu çekilişi için daha geniş kapsamlı açıklama yapması bekleniyor. 

Ayrıca yönetim, takımın ligde kendi sahasında oynayacağı kalan 11 maç için kombine biletleri  VIP-A 400 TL, VIP-B 200 TL. maraton 100 TL ve kale arkası 50 TL olarak yeniden belirledi.  Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Bu yüzden Samsun şehrinin takıma sahip çıkmasını bir kez daha dile getiriyorum diye konuştu. 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm