Samsunspor a piyango geliri

Maddi sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcayan yönetim, eşya piyangosu düzenliyor.

Samsunspor a piyango geliri

29 Ocak 2016 tarihinde çekilişi yapılacak piyangonun biletleri 50 TL olarak belirlendi. Başkan Tutu,Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Samsun şehri takımına sahip çıksın dedi 

ÇEKİLİŞ 29 OCAK TA 

Samsunspor Yönetim Kurulu, maddi  sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcarken bazı projeleride hayata geçirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda bir çok çalışma üzerinde duran yönetim, kulübe maddi destek sağlanması amacıyla eşya piyangosu düzenliyor.Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile yapılan anlaşma sonucunda piyango çekilişi 29 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Samsunspor a önemli gelir getirmesi beklenen piyango için 10 bin adet bilet basıldığı belirtildi. Biletler,  50 TL den satışa çıkacak. Talihli numaraların sahiplerine çeşitli hediyeler  verilecek.  

BİLETLER 50 LİRA  

Samsunspor Yönetim Kurulu nun ilerleyen günlerde eşya piyangosu çekilişi için daha geniş kapsamlı açıklama yapması bekleniyor. 

Ayrıca yönetim, takımın ligde kendi sahasında oynayacağı kalan 11 maç için kombine biletleri  VIP-A 400 TL, VIP-B 200 TL. maraton 100 TL ve kale arkası 50 TL olarak yeniden belirledi.  Samsunspor BaşkanıErkut Tutu, Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Bu yüzden Samsun şehrinin takıma sahip çıkmasını bir kez daha dile getiriyorum diye konuştu. 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar! 23 Eylül Pazartesi fındık fiyatları

1 Fındık fiyatları ne kadar! 23 Eylül Pazartesi fındık fiyatları

Samsun'da mahalle sakinleri hizmet bekliyor! Bir çivi bile çakan yok

2 Samsun'da mahalle sakinleri hizmet bekliyor! Bir çivi bile çakan yok

Samsunspor'un kupa maçının hakemi belli oldu

3 Samsunspor'un kupa maçının hakemi belli oldu

Guido'dan iyi haber

4 Guido'dan iyi haber

Samsun'daki cinayette flaş gelişme!

5 Samsun'daki cinayette flaş gelişme!

Samsun'da traktör devrildi: 1 çocuk öldü, 2 yaralı

6 Samsun'da traktör devrildi: 1 çocuk öldü, 2 yaralı

İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

7 İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

Samsun'da bir ilk!

8 Samsun'da bir ilk!

Fındık fiyatları yeni haftada yükseldi

9 Fındık fiyatları yeni haftada yükseldi

Samsunspor'da kupa mesaisi başlıyor

10 Samsunspor'da kupa mesaisi başlıyor