Samsunspor a piyango geliri

Maddi sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcayan yönetim, eşya piyangosu düzenliyor.

Samsunspor a piyango geliri

29 Ocak 2016 tarihinde çekilişi yapılacak piyangonun biletleri 50 TL olarak belirlendi. Başkan Tutu, Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Samsun şehri takımına sahip çıksın dedi 

ÇEKİLİŞ 29 OCAK TA 

Samsunspor Yönetim Kurulu, maddi  sıkıntıları aşabilmek için büyük çaba harcarken bazı projeleride hayata geçirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda bir çok çalışma üzerinde duran yönetim, kulübe maddi destek sağlanması amacıyla eşya piyangosu düzenliyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile yapılan anlaşma sonucunda piyango çekilişi 29 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Samsunspor a önemli gelir getirmesi beklenen piyango için 10 bin adet bilet basıldığı belirtildi. Biletler,  50 TL den satışa çıkacak. Talihli numaraların sahiplerine çeşitli hediyeler  verilecek.  

BİLETLER 50 LİRA  

Samsunspor Yönetim Kurulu nun ilerleyen günlerde eşya piyangosu çekilişi için daha geniş kapsamlı açıklama yapması bekleniyor. 

Ayrıca yönetim, takımın ligde kendi sahasında oynayacağı kalan 11 maç için kombine biletleri  VIP-A 400 TL, VIP-B 200 TL. maraton 100 TL ve kale arkası 50 TL olarak yeniden belirledi.  Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Birlik beraberlik en üst seviyede olursa sıkıntılar daha kolay aşılabilir. Bu yüzden Samsun şehrinin takıma sahip çıkmasını bir kez daha dile getiriyorum diye konuştu. 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başka oynuyor

1 Samsunspor başka oynuyor

Temayül sırası vekillerde

2 Temayül sırası vekillerde

12 yılda 1 yenilgi

3 12 yılda 1 yenilgi

Samsunspor'da düşmeme hesapları

4 Samsunspor'da düşmeme hesapları

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

5 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

6 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

7 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

8 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Cemal Safi'yi tanımak...

9 Cemal Safi'yi tanımak...

Samsun'da ADD'den 23 Nisan kermesi

10 Samsun'da ADD'den 23 Nisan kermesi