LADİK E DEV TESİS

Ladik Belediyesi, ilçeye içerisinde çim saha, açık ve kapalı suni çim saha, güreş arenası, konaklama ve sosyal bölümleri bulunan dev bir tesis yaptırdı.

LADİK E DEV TESİS

Belediye BaşkanıSelim Özbalcı, tesisin yapılmasına büyük destek verenGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç a teşekkür etti

HER AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ

Ladik Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı nın da katkısıyla ilçeye muhteşem bir spor tesisi yaptı. İçerisinde çim sahası, suni çim sahası, konaklama ve sosyal tesisi, güreş arenası ve kapalı futbol sahası bulunan dev tesis, Ladikli gençlerin hizmetine sunuldu. Ladik Belediye BaşkanıSelim Özbalcı, öncesi gün Ladik Belediyespor- Havza Belediyespor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lig maçını izlemek için ilçeye gelen Ladikli Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (LAYSİAD) üyelerine tesisi gezdirdi. Dernek üyeleri her ayrıntının düşünüldüğü tesise hayran kalırken, Ladik a bu kalıcı eseri kazandıranlara teşekkür etti. 

2. LİG TAKIMLARINDA YOK

Ladik Belediye BaşkanıSelim Özbalcı, Geçen yıl düşündüğümüz bu projeyi Gençlik ve Spor Bakanlığımızın da katkısıyla hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda BakanımızAkif Çağatay Kılıça da teşekkür ediyorum. Burada sadece çim saha vardı. Yanına suni çim saha, konaklama ve sosyal tesis yaptık. En kısa zamanda da çalışmalarına başladığımız güreş arenası ve kapalı futbol sahasını da bitireceğiz. Burası Ladikli gençlerimiz için bulunmaz bir tesis. Her ayrıntıyı düşündük. BAL da mücadele eden takımımız için de çok iyi oldu. Eminim çoğu 2. Lig takımında bu tesis yoktur. Emeğe geçenlere teşekür ediyorum dedi. 

TEK EKSİK HAVUZ...

Ladik Belediye BaşkanıSelim Özbalcı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın ilçeye yarı olimpik yüzme havuzu sözü verdiğini, o projeyi de yaptıklarında hiç spor anlamında hiçbir eksiklerinin kalmayacağını söyledi. 

LAYSİAD A GEZDİRDİ...

Başkan Özbalcı, Ladikli Yönetici, Sanayici ve İşadamları Derneği (LAYSİAD) üyelerine, büyük bir kısmı tamamlanan spor kompleksini gezdirdi. 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Samsun'da UBFED'de deprem

6 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

8 Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

9 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

10 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..