Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HAYALLERİMİZ VAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti iktidarlarında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Samsun u, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız dedi

HAYALLERİMİZ VAR

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye Büyük Millet Meclisi nde düzenlenecek yemin töreni öncesinde AK Parti Samsun ailesine AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı nda kahvaltı verdi.

Kahvaltıya Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Büyükşehir Başkanvekili Turan Çakır ve İl Başkan Yardımcısı Ercan Can katıldı.

HİZMETLERE DEVAM 

Karaaslan, yemin töreni öncesinde AK Parti ailesi olarak biraraya geldiklerini belirterek, 1 Kasım seçimlerinde elde etiğimiz başarıda il başkanından milletvekili adaylarına, belediye başkanlarından gençlik kollarına, kadın kollarından tüm teşkilat üyelerine herkesin büyük katkısı var. AK Parti Samsun ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimize devam edeceğiz. AK Parti iktidarlarında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Samsun u, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız dedi.

Karaaslan, AK Parti ailesine yeni hizmete giren Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı nı da gezdirdi. Bakan Kılıç ve milletvekilleri, Çiğdem Karaaslan a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

HAYALLERİMİZ VAR

Karaaslan, yemin töreni öncesinde de canlı yayında TRT ye konuk oldu. Karaaslan, Bundan sonra itibarlı bir Türikye hayalimiz var. Türkiye nin daha gelişmiş ülke olması ve söz sahibi olması gerektiği gibi hayalimiz var. Türkiye artık kaba sığdırılacak dar gömlek içine girecek bir ülke değil artık. Önümüzdeki dönemde yeni anayasa ile hep birlikte, toplumsal mutabakatla birlikte bu gerçekleşsin. Türkiye nin buna ihtiyacı var. Türkiye bir takım ağırlıklarından kurtularak geçti. İnşallah bundan sonra da bir takım ağırlıklarını da atarak hızlanacak ve hedefine varacaktır. Samsun milletvekiliyim, hepimiz farklı renkleri temsil ediyoruz. Bugüne kadar da 7 Haziran öncesini de sayarsak zaman kaybettik. Zaman kaybetmeye hiç tahammülümüz yok. İnşallah bütün çalışmaları ortaklaşa gerçekleşiterebileceğimiz, Türkiye nin faydasına, yararına olacak, bir meclis ve çalışma hayal ediyoruz. Heyecanımızı kaybetmedik, kaybetmeyeecğiz diye konuştu.
 
 EN ÇOK OKUNANLAR

Giresunda Polis öyle bir uygulama yaptı ki, sürücüler şaştı kaldı

1 Giresun'da Polis öyle bir uygulama yaptı ki, sürücüler şaştı kaldı.

Güncelleme Şehir magandalarının silahlı kavgasında yoldan geçen 2 kişi yaralan

2 (Güncelleme) Şehir magandalarının silahlı kavgasında yoldan geçen 2 kişi yaralan

Bolu Dağında Bayram yoğunluğu başladı

3 Bolu Dağı'nda Bayram yoğunluğu başladı

Bayram öncesi sürücülere lokum gibi karışılama

4 Bayram öncesi sürücülere 'lokum' gibi karışılama

Gençlerin kavgasında bıçaklar çekildi 1 ölü 3 yaralı

5 Gençlerin kavgasında bıçaklar çekildi: 1 ölü 3 yaralı

Konyada otomobil kum yığınına çarptı 6 yaralı

6 Konya'da otomobil kum yığınına çarptı: 6 yaralı

Boğa hem yolu hem de bayramı şaşırdı

7 Boğa hem yolu hem de bayramı şaşırdı

Bakan Soylu Batı bugün terör örgütlerinin arkasından çekilsin Orta Doğu Coğraf

8 Bakan Soylu: 'Batı bugün terör örgütlerinin arkasından çekilsin Orta Doğu Coğraf

AK Partiden iftar

9 AK Parti'den iftar

İzmirde kamyonetin kasasında 47 göçmen yakalandı

10 İzmir'de kamyonetin kasasında 47 göçmen yakalandı