HAYALLERİMİZ VAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti iktidarlarında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Samsun u, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız dedi

HAYALLERİMİZ VAR

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun MilletvekiliÇiğdem Karaaslan, Türkiye Büyük Millet Meclisi nde düzenlenecek yemin töreni öncesinde AK Parti Samsun ailesine AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı nda kahvaltı verdi.

Kahvaltıya Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Büyükşehir Başkanvekili Turan Çakır ve İl Başkan Yardımcısı Ercan Can katıldı.

HİZMETLERE DEVAM 

Karaaslan, yemin töreni öncesinde AK Parti ailesi olarak biraraya geldiklerini belirterek, 1 Kasım seçimlerinde elde etiğimiz başarıda il başkanından milletvekili adaylarına, belediye başkanlarından gençlik kollarına, kadın kollarından tüm teşkilat üyelerine herkesin büyük katkısı var. AK Parti Samsun ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimize devam edeceğiz. AK Parti iktidarlarında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Samsun u, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız dedi.

Karaaslan, AK Parti ailesine yeni hizmete giren Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı nı da gezdirdi. Bakan Kılıç ve milletvekilleri,Çiğdem Karaaslan a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

HAYALLERİMİZ VAR

Karaaslan, yemin töreni öncesinde de canlı yayında TRT ye konuk oldu. Karaaslan, Bundan sonra itibarlı bir Türikye hayalimiz var. Türkiye nin daha gelişmiş ülke olması ve söz sahibi olması gerektiği gibi hayalimiz var. Türkiye artık kaba sığdırılacak dar gömlek içine girecek bir ülke değil artık. Önümüzdeki dönemde yeni anayasa ile hep birlikte, toplumsal mutabakatla birlikte bu gerçekleşsin. Türkiye nin buna ihtiyacı var. Türkiye bir takım ağırlıklarından kurtularak geçti. İnşallah bundan sonra da bir takım ağırlıklarını da atarak hızlanacak ve hedefine varacaktır. Samsun milletvekiliyim, hepimiz farklı renkleri temsil ediyoruz. Bugüne kadar da 7 Haziran öncesini de sayarsak zaman kaybettik. Zaman kaybetmeye hiç tahammülümüz yok. İnşallah bütün çalışmaları ortaklaşa gerçekleşiterebileceğimiz, Türkiye nin faydasına, yararına olacak, bir meclis ve çalışma hayal ediyoruz. Heyecanımızı kaybetmedik, kaybetmeyeecğiz diye konuştu.
 
 EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

3 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

 Kaldırım, resmen aday adayı

4 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

5 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

6 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Samsunspor daha avantajlı

7 Samsunspor daha avantajlı

Samsunspor'da moraller düzeldi

8 Samsunspor'da moraller düzeldi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

9 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

Kim oynayacak?

10 Kim oynayacak?