Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

YÖNETİME RAPOR VERMEDİM

Samsunpor Teknik Direktörü Ümit Özat, transfer ve Göztepe maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

YÖNETİME RAPOR VERMEDİM

Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik patronu Ümit Özat, transfer konusunda yönetime hiçbir oyuncuyla ilgili rapor vermediğini belirterek, Ne kaleci Aykut ne M’billa ne de başka bir oyuncuyla ilgili bir şey söylemedim. Bana da bu oyuncularla ilgili gelen bir şey yok. Oyuncularımızı gerçekten Samsunsporluysak tedirgin etmenin bir anlamı yok dedi

OYUNCULARI TEDİRGİN ETMEYELİM

Transfer konusunda yönetime hiçbir oyuncuyla ilgili rapor vermediğini belirten genç teknik adam, Bakıyorum bazı futbolcu isimleri geçiyor. Arkadaşlar, ben yönetime hiçbir futbolcuyla ilgili rapor vermedim. Ne kaleci Aykut ne M’billa ne de başka bir oyuncuyla ilgili bir şey söylemedim. Bana da bu oyuncularla ilgili gelen bir şey yok. Burada sıkıntıları çeken futbolcularıma haksızlık olur. Şu anda yazılan hiçbir transferden haberim yok. Eğer olursa önce size söylerim. Devre arası için elbette ki isteklerimiz olacak. Fakat o konuyu konuşacak duruma gelmedik. Gerek maddi gerekse manevi  olarak. Sizlerde kulübün ne şartlarda olduğunu biliyorsunuz. Olmayan bir şeyi yazıp da zaten sıkıntıda olan, hata yapan oyuncularımızı gerçekten Samsunsporluysak tedirgin etmenin bir anlamı yok diye konuştu. 

6 PUANLIK MAÇ OLACAK 

Göztepe maçıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Özat, şunları söyledi: Onlar iddialarını sürdürmek için kazanmak zorunda. Biz de arayı açmak istiyoruz. Onun için kazanmak zorundayız. Kazanamıyorsak da kaybetmemek lazım. Bu ligde içeride ve dışarıda alınan her puanın değerini biliyoruz. Özellikle rakip olarak gördüğünüz takımlarla oynadığınız her maç, 3 değil 6 puan değerinde. O maçları iyi değerlendirmek lazım. Göztepe maçından istediğimiz sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum. Bugüne kadar hiç bahane sunmadık. Alternatifler olmadan bu takım 22 puan aldı. Neyi konuşuyoruz ki? Bu ligin en düşük bütçeli kadrolu takımıyız. Allah ın bildiğini kuldanmı saklayaacağız. Bir çok takım bizden 3-4 katı bütçeyle kuruldu. Biz buna rağmen gözümüzü bir yere diktik. O hedefe de gideceğiz. Biz bu yola baş koyduk dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Tarihi mekanda moral yemeği

4 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

5 54 ilde dev FETÖ operasyonu

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

6 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

Tekin Hızlı tren başka bahara kaldı

7 Tekin: 'Hızlı tren başka bahara kaldı'

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

8 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

Fındıktaki asıl sorun

9 Fındıktaki asıl sorun!..

TEMADdan 320 tepkisi

10 TEMAD'dan 320 tepkisi