GÖKSEL’E TEŞEKKÜR BELGESİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen 105. İl Başkanları Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulundu.

GÖKSEL’E TEŞEKKÜR BELGESİ

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’tan Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı teşekkür belgesini, 1 Kasım’da elde edilen başarılı sonuçların ardından tüm Samsun teşkilatları adına aldıklarını belirten Göksel, “AK Parti’ye oy veren veya vermeyen ayrımı yapmadan tüm vatandaşlara hizmet edilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yeni hükümetin kurulmasının ardından, Türkiye’nin yeniden inşası devam edecek. Türkiye artık kendi ayakları üzerinde duran bir ülke haline gelecek” diye konuştu.

BAŞBAKANDAN ÖNEMLİ MESAJLAR

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, önemli notların yer aldığını ve il başkanlarına aktarıldığını ifade eden Göksel, “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu, toplantıda Türkiye’ye dair önemli mesajlar verdi. Son yıllarda artan kadına şiddet olaylarının önüne geçileceğini vurguladı. Bu önemli mesajın ardından, gençlere de seslenen Başbakanımız; siyasete girmek isteyen gençlerin dürüst bir şekilde, şiddete başvurmadan, fikirlerini özgürce insanlara aktarabildikleri bir ortamın kendilerine sunulacağını belirtti. Ayrıca yeni bir anayasa oluşturulması noktasında da kendisi bizlere mesajlar verdi. Türkiye, demokrasi ruhuna uymayan, darbe anayasası ile yönetilemez. Güçler ayrılığı prensibine, insan onuruna dayalı, özgürlükçü bir anayasa en büyük ihtiyacımızdır. AK Parti teşkilatları olarak bizler, hizmet anlayışımızı millete yönelik yapıyoruz. AK Parti’ye oy versin ya da vermesin; biz herkesin hizmetkârıyız. Bu ülkedeki ekonomik gelişimi ve refahı arttıran çiftçiye, emekliye, esnafa, memura her kesime bu refahı yansıtmaya devam edilecek. Ayrıca Sayın Başbakanımız, 1 Kasım Seçimleri sonrasında 81 ilimize tekrar geleceğini ve teşekkür ziyaretlerinde bulunacağını da söyledi” şeklinde konuştu.

GÖKSEL’E TEŞEKKÜR BELGESİ

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’tan, Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı teşekkür belgesini aldıklarını sözlerine ekleyen Göksel, açıklamalarını şöyle tamamladı: “7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi, 1 Kasım seçimlerine de durmadan, gece gündüz demeden, canla başla çalıştık. AK Parti Samsun teşkilatı olarak, 1 Kasım seçimlerinde Samsun’dan aldığımız yüzde 63,7’lik oy oranı sonucunda, Sayın Başbakanımızın imzasının yer aldığı teşekkür belgemizi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın elinden aldık. Bu belge tüm AK Parti Samsun teşkilatları adına alınmış bir belgedir. Herkes üzerine düşen vazifeyi, layıkıyla yerine getirmiştir. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizindir.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

1 Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

2 Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

Konya'ya şehit ateşi düştü

3 Konya'ya şehit ateşi düştü

Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

4 Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

5 Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı