İYİ Kİ CEMAL AMCA VAR

İş adamı Cemal Yeşilyurt, Samsunsporlu futbolcular, teknik ekip ve yöneticileri şirket binasında öğle yemeğinde ağırladı.

İYİ Kİ CEMAL AMCA VAR

Yönetim, teknik heyet ve futbolcuları yemekte ağırlayan Yeşilyurt Grup Onursal BaşkanıCemal Yeşilyurt,Sahada  çırpınıyorsunuz. Sizlere güveniyoruz. Samsunspor a şimdiye kadar hiç borç para vermedim. Hep severek yardım ettim dedi. Başkan Tutu ise, Bizimle beraber olması bile yeterken Samsunspor Kulübü ne maddi olarak ciddi katkı sağladı dedi 

ce-001.jpg

 TEBRİK ETTİ ALKIŞLADI

Yeşilyurt Grup Onursal BaşkanıCemal Yeşilyurt, Samsunspor a moral yemeği verdi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Başkanvekili Ömer Çoruh, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurul Üyesi Fazlı Abdik, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bülbüloğlu, Teknik Direktör Ümit Özat ve futbolcuların katıldığı yemek organizasyonu şirket binasında gerçekleştirildi. Futbolcularla tek tek toklaşan Cemal Yeşilyurt, onları başarılarından dolayı kutladı ve alkışladı. 

SİZLERE GÜVENİYORUZ 

Samsunspor a her zaman maddi manevi destek verenCemal Yeşilyurt, şunları söyledi: Ticarette kar ve zarar olduğu gibi futbolda da mağlubiyet, galibiyet oluyor. Sizler kusurlu değilsiniz. Samsunlu sizin hakkınızı tam olarak vermediği kanaatindeyim. Ben sizden hiç özel bir şey istemiyorum. Sahada zaten çırpınıyorsunuz. Sizler görevinizi çok iyi yapıyorsunuz. Mustafa Kemal Atatürk ün tarif ettiği gençler sizlersiniz. Çok karakterli ve zekisiniz. Sizde azim var. Size güveniyoruz.  

SEVEREK VERİYORUM 

Samsun halkı Samsunspor a yeteri kadar sahip çıkmıyor. Hiçbir yöneticinin, işadamının Samsunspor a geri alacağım diye para verdiğine inanmıyorum. Geliri olmayan müesseseye borç para verilir mi?. Bağış yaparsınız. Severek verirsiniz.  Ben Samsunspor a şimdiye kadar hiç borç para vermedim. Hepsini destek yaptım. Bir Samsunspor taraftarı, Samsunlu işadamı olarak size güveniyoruz. Sizler zaten ne yapacağınızı biliyorsunuz.  

CEMAL

İLK ÇALDIĞIMIZ KAPI 

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ise,Yeşilyurt Ailesi nin temel direği Cemal Yeşilyurt amcamıza teşekkür ediyorum. Samsunspor un her sorununda çözüm bulmaya çalışan, destek veren, katkı sağlayan bir büyüğümüz. Biz olalım başka yöneticiler olsun ne zaman başı sıkışsa ilk çaldıkları kapı Yeşilyurt Ailesi olmuştur. Bu sene bizde kendisine geldiğimiz zaman her türlü konuda ciddi anlamda katkı sağladı. Bizimle beraber olması bile yeterken Samsunspor Kulübü ne maddi olarak ciddi katkı sağladı. Buradan bugüne kadar bizden önce ve bizim dönemimizde yaptığı katkılardan dolayı ailesi adına Cemal amcımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Samsun daki diğer işadamlarımız aynı duyarlılığı gösterip Cemal amcamızın çizdiği yolda kulübümüze destek olmaya devam ederler dedi.  

Teknik DirektörÜmit Özat, Cemal Yeşilyurt a Samsunspor logolu fincan hediye etti. 

Kaptan Musa Aydın, üzerinde bütün futbolcuların imzasının bulunduğıu top hediye etti. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a ağır fatura

1 Samsunspor'a ağır fatura

O sıradan biri olmaz!..

2 O sıradan biri olmaz!..

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

3 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

4 Marsilya, tura göz kırptı

Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

5 Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

6 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

7 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

8 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

9 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

10 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına