DOKTOR CİNAYETİNDE ŞOK GELİŞME

Samsun da hastanede doktoru bıçaklayıp öldürdükten sonra intihar eden gencin olaydan kısa bir süre önce de bir başkasını bıçakladığı ortaya çıktı.

DOKTOR CİNAYETİNDE ŞOK GELİŞME

Bir yıl önce eşi Şeyda A. dan boşandığı öğrenilen 38 yaşındaki Yusuf Demirbaş’ın, Kale Mahallesi Mecidiye mevkisinde 33 yaşındaki Şenol S. yi sırtından bıçaklayıp daha sonra koşarak hastaneye gittiği öğrenildi.

Hastanede, gazete kağıdına sardığı ekmek bıçağı ile doktorun yanında sekreter olarak çalışan eski eşine saldırmak isteyen Yusuf Demirbaş, araya giren Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Aynur Dağdemir i 3 yerinden bıçakladı.

Olayın ardından bir başka odaya kaçan Şeyda A., saldırıdan kurtuldu. Yusuf Demirbaş ise hastanenin 5. katındaki pencereden kendini aşağı atarak intihar etti. Olayda doktor ve Yusuf Demirbaş hayatını kaybetti.

BIÇAKLA YARALAMA OLAYI POLİSE YARALI HASTANEYE İNTİKAL EDİNCE BİLGİ VERİLDİ

Yusuf Demirbaş ın bıçakladığı yaralı Şenol S. ise kendisi yaya olarak Cumhuriyet Meydanı yakınındaki özel bir hastaneye gitti. Şenol S. nin hastaneye intikalinden sonra olay polise haber verildi.

Polisin önce cinayet olayının meydana geldiği hastanede kavga ihbarı aldığı ve ardından da daha sonra olaydan kısa bir süre önce meydana gelen bıçakla yaralama ihbarını aldığı öğrenildi.

Yusuf Demirbaş ın bir yıl önce ayakkabı tamircisi dükkanı bulunduğu, bu dükkanı kapattıktan sonra akrabalarının ayakkabı tamircisi dükkanında çalıştığı ortaya çıktı. 

Yusuf Demirbaş ın Şeyda A. ile evliliğinden 8 yaşında kızlarının bulunduğu, 2014 yılında eşini tehditten, nafaka davasından ve icra dosyasında suç kayıtlarının olduğu ileri sürüldü.

HEDEFTEKİ KADININ İLK İFADESİ

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

4 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı