HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

Okul maçlarına hakemler geç kalınca, İlçe Müdürlüğü nün izni ve takım beden eğitimin öğretmenlerinin de isteğiyle karşılaşmaları hakem değil, antrenörler yönetti.

HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

İlçe MüdürüMurat Turan, Takımların isteği üzerine formül üretip, iki antrenör arkadaşımıza müsabakaları yönettirdik. Herhangi bir sıkıntı yok dedi

HAKEMLER GEÇ KALDI 

İlkadım Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlçe Şampiyonasında günün ilk iki maçına hakemler gecikmeli geldi. Bu gecikmenin ardından takım beden eğitimi öğretmenlerinin isteği, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Turan ın da izniyle 23 Nisan Ortaokulu- Mehmetçik Ortaokulu maçını Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz, Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu- Yunus Emre Ortaokulu maçını da Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan yönetti.

3c.jpg

FARKLI SKORLAR ALINDI

Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz ün yönettiği maçta 23 Nisan Ortaokulu, Mehmetçik Ortaokulu nu Baruhan (2), Gökdeniz (2), Talha ve Ahmet in golleriyle 6-0 mağlup etti. Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan ın yönettiği müsabakada ise Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, Yunus Emre Ortaokulu nu Arda nın 3, Buğra ve Yiğit in golleriyle 5-1 yenmeyi başardı. Öte yandan maçların hakemleri, müsabakaların sonuna doğru gelse de, sahaya çıkmadılar.


SORUN TEŞKİL ETMEZ

Bu durumun sorun teşkil etmeyeceğini söyleyen İlçe MüdürüMurat Turan, İlçe okul müsabakalarının tertip ve düzenlemesi bizim kontrolümüzde. Hakem atamasında yaşanan bir sıkıntı üzerine, hakem arkadaşlarımız geç geldi. Öğretmenler de maçların ertelenmesini istemedikleri için müsabakaların oynanmasını talep etti. Biz de futbol antrenörleri Erdem Okandan ve Güvener İçöz e maçları yönettirdik. Okul müsabakaları, bu tür durumlarda bizim kontrolümüzde hakemsiz de oynanabilir dedi.

 Salim YILDIZ

 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu