HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

Okul maçlarına hakemler geç kalınca, İlçe Müdürlüğü nün izni ve takım beden eğitimin öğretmenlerinin de isteğiyle karşılaşmaları hakem değil, antrenörler yönetti.

HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

İlçe Müdürü Murat Turan, Takımların isteği üzerine formül üretip, iki antrenör arkadaşımıza müsabakaları yönettirdik. Herhangi bir sıkıntı yok dedi

HAKEMLER GEÇ KALDI 

İlkadım Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlçe Şampiyonası nda günün ilk iki maçına hakemler gecikmeli geldi. Bu gecikmenin ardından takım beden eğitimi öğretmenlerinin isteği, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Turan ın da izniyle 23 Nisan Ortaokulu- Mehmetçik Ortaokulu maçını Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz, Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu- Yunus Emre Ortaokulu maçını da Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan yönetti.

3c.jpg

FARKLI SKORLAR ALINDI

Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz ün yönettiği maçta 23 Nisan Ortaokulu, Mehmetçik Ortaokulu nu Baruhan (2), Gökdeniz (2), Talha ve Ahmet in golleriyle 6-0 mağlup etti. Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan ın yönettiği müsabakada ise Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, Yunus Emre Ortaokulu nu Arda nın 3, Buğra ve Yiğit in golleriyle 5-1 yenmeyi başardı. Öte yandan maçların hakemleri, müsabakaların sonuna doğru gelse de, sahaya çıkmadılar.


SORUN TEŞKİL ETMEZ

Bu durumun sorun teşkil etmeyeceğini söyleyen İlçe Müdürü Murat Turan, İlçe okul müsabakalarının tertip ve düzenlemesi bizim kontrolümüzde. Hakem atamasında yaşanan bir sıkıntı üzerine, hakem arkadaşlarımız geç geldi. Öğretmenler de maçların ertelenmesini istemedikleri için müsabakaların oynanmasını talep etti. Biz de futbol antrenörleri Erdem Okandan ve Güvener İçöz e maçları yönettirdik. Okul müsabakaları, bu tür durumlarda bizim kontrolümüzde hakemsiz de oynanabilir dedi.

 Salim YILDIZ

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

2 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

3 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

4 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

5 On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

6 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Ladik Gölü kurtulacak

7 Ladik Gölü kurtulacak

Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

8 Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

Samsunspor'a ağır fatura

9 Samsunspor'a ağır fatura

İş başvurusunda taciz edildi! Olayı yargıya taşıdı

10 İş başvurusunda taciz edildi! Olayı yargıya taşıdı