Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

Okul maçlarına hakemler geç kalınca, İlçe Müdürlüğü nün izni ve takım beden eğitimin öğretmenlerinin de isteğiyle karşılaşmaları hakem değil, antrenörler yönetti.

HAKEM YOKSA BİZ VARIZ

İlçe Müdürü Murat Turan, Takımların isteği üzerine formül üretip, iki antrenör arkadaşımıza müsabakaları yönettirdik. Herhangi bir sıkıntı yok dedi

HAKEMLER GEÇ KALDI 

İlkadım Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlçe Şampiyonası nda günün ilk iki maçına hakemler gecikmeli geldi. Bu gecikmenin ardından takım beden eğitimi öğretmenlerinin isteği, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Turan ın da izniyle 23 Nisan Ortaokulu- Mehmetçik Ortaokulu maçını Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz, Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu- Yunus Emre Ortaokulu maçını da Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan yönetti.

3c.jpg

FARKLI SKORLAR ALINDI

Kadıköyspor Kaleci Antrenörü Güvener İçöz ün yönettiği maçta 23 Nisan Ortaokulu, Mehmetçik Ortaokulu nu Baruhan (2), Gökdeniz (2), Talha ve Ahmet in golleriyle 6-0 mağlup etti. Baruthane Suni Çim Saha Tesis Amiri Erdem Okandan ın yönettiği müsabakada ise Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, Yunus Emre Ortaokulu nu Arda nın 3, Buğra ve Yiğit in golleriyle 5-1 yenmeyi başardı. Öte yandan maçların hakemleri, müsabakaların sonuna doğru gelse de, sahaya çıkmadılar.


SORUN TEŞKİL ETMEZ

Bu durumun sorun teşkil etmeyeceğini söyleyen İlçe Müdürü Murat Turan, İlçe okul müsabakalarının tertip ve düzenlemesi bizim kontrolümüzde. Hakem atamasında yaşanan bir sıkıntı üzerine, hakem arkadaşlarımız geç geldi. Öğretmenler de maçların ertelenmesini istemedikleri için müsabakaların oynanmasını talep etti. Biz de futbol antrenörleri Erdem Okandan ve Güvener İçöz e maçları yönettirdik. Okul müsabakaları, bu tür durumlarda bizim kontrolümüzde hakemsiz de oynanabilir dedi.

 Salim YILDIZ

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Samsunda iş kazası

2 Samsun'da iş kazası!

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

3 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

Bir gözaltı ve bir gerçek

4 Bir gözaltı ve bir gerçek...

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta MHP daha da güçlenecek

5 MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta: 'MHP daha da güçlenecek'

Liderimizin emirlerine amadeyiz

6 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Kritik haftalar

7 Kritik haftalar

Samsunda meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

8 Samsun'da meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

9 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'