ALPERENLER SURİYE YE GİDİYOR

Alperen Ocakları, 250 kişilik bir öncü birlikle Esad güçlerinin saldırısı altındaki Türkmenleri korumak için Suriye ye gidiyor.

ALPERENLER SURİYE YE GİDİYOR

Alperen Ocakları 250 kişilik bir öncü birlikle Türkmenleri korumak için Suriye ye gidiyor. Türkmen Dağı nda Muhsin Yazıcıoğlu Kışlası kuracaklarını söyleyen Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican,Önümüzdeki hafta yola çıkacak birliğimiz içinde uzman çavuş ve polisler de var. Kışlada eğitim alıp sıcak çatışma bölgesine geçilecek. dedi.

DÜNYA BUNA SESSİZ KALIYOR

Kürşat Mican, Suriye deki Türkmenlerle ilgili basın açıklaması yaptı. Alperen Ocakları İl Başkanlığı nda düzenlenen toplantıda konuşan Mican, Türkmen Dağı Bayır Bucak ta Rus, İran ve Esad askerlerinin Türkmen kardeşlerimize karşı saldırıları şiddetlenmiştir. Giderek artmış durumdadır. Burada Rusya ve İran açık bir şekilde Esad ve askerlerine destek veriyor. Bayır Bucak a askerlerini helikopterlerle indirmişler. Havadan ve karadan bombardımana tutmuşlar. Orada çok sayıda şehidimiz var. Orada deprem oluyormuş gibi bombardıman yapılıyor. Orası Rusya nın, İran ın toprakları değil. Tüm dünyanın gözü önünde açık bir şekilde katliam yapıyorlar. Dünya buna sessiz kalıyor. ifadelerini kullandı.

alperenler-turkmenlere-destek-icin-suriye-ye-7897372_4703_m.jpg

TÜRKİYE TÜRKMENLERE DESTEK VERMİYOR

Rusya ve İran açık bir şekilde havadan ve karadan destek veriyorsa bizim hükümetimizin de devletimizin de artık açık bir şekilde destek vermesini istiyoruz. diyen Mican, şöyle devam etti:Gördük ki bunlar da olmadı. Oradaki bir arkadaşlarımız dedi ki, AK Parti yüzde 50 oy aldı, Allah ın izniyle bize daha iyi bir şekilde destek çıkarlar. Şu anda bize açık bir şekilde destek çıkılmıyor. Biz de Osmanlı nın torunları Alperenleri olarak malımızla, canımızla, kanımızla sizin yanınızdayız. 250 kişilik öncü birlik oluşturduk. Önümüzdeki hafta bu arkadaşlarımızla beraber Suriye ye Türkmen Dağı na gideceğiz. Birliğimize 6 tane uzman çavuş ve polis de bize katılacak.

 

Türkmen Dağı ndaMuhsin Yazıcıoğlu Kışlası kuracaklarını söyleyen Mican, Buradan gidenler kışlada eğitim alacak ve çatışma bölgesine geçecekler. Nöbetten gelenler burada dinlenecek. şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

1 TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

Zonguldak'tan iki isme kanca

2 Zonguldak'tan iki isme kanca

Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

Otoparka yeni düzenleme yolda

4 Otoparka yeni düzenleme yolda

Samsunspor'da durmak yok

5 Samsunspor'da durmak yok

Oy için gittiler

6 Oy için gittiler

İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor

7 İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor

Samsun'da Ketenci'ye son görev

8 Samsun'da Ketenci'ye son görev

Kazada ölen İbrahim Özyer Samsun'da defnedildi

9 Kazada ölen İbrahim Özyer Samsun'da defnedildi

Oy kullanma rehberi

10 Oy kullanma rehberi