ÖZAT, ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Göztepe maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ÖZAT, ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Bugün kazanmak adına hiçbir şey yapmadık. Takım olarak iyi günümüzde değildik. Bu mağlubiyetin bahanesi olamaz. Gole kadar iki takım da hiçbir şey yapamadı. O penaltı bizim lehimize olsaydı, belki biz de 2-0 yapabilirdik. Hakem hatalarının arkasına sığınacak değiliz. Ancak bu kadar bariz bir penaltı verilmesi gerçekten bizi üzüyor. Ben kötü bir kadro çıkarmış olabilirim, takım olarak kötü oynamış olabiliriz. Buna rağmen gole kadar Göztepe’nin hiç pozisyonu yok. Hatta ikinci yarıda kazanmak adına hamle yaptık ama futbolun tek gerçeği futbolculardır. Ne antrenör ne yönetici ne de hakem. Ama maalesef hakemler sahada bu oyunculara kötü davranıyor. Hem ifade şekliyle hem konuşmasıyla. Bunlar doğru şeyler değil. O oyuncular olmazsa, siz halı sahada bile maç yönetemezsiniz. Ben bugün kaybettim diye konuşmuyorum. Bundan 3-4 hafta önce kazandığımız maçta da söylemiştim” dedi.


KÜFÜR TEPKİSİ 

Hakem eleştirilerine devam eden Özat, İnsanlar kendini bu kadar değerli göremez. Hakeme küfür edince anons yap, oyunu durdur. Antrenöre küfür edildiği zaman dünya umurunda değil. Sen de ana baba evladısın, biz de ana baba evladıyız. Bu işte değerli görülecek bir şey varsa o da futbolculardır. Sen kendini bu kadar değerli görme bir hakem olarak. Futbolcu olmasa, ne hakem olur ne antrenör olur ne de yönetici olur. Senin oyun içerisinde bu kadar kendini değerli görmenin anlamı ne? Ne oldu maç nereden nereye geldi. Böyle bir hakem hatası olmaz. Vücutları bile birbirine değmiyor iki oyuncunun. Oyuncunun bile haberi yok. Rakip kulübe bile şaşırdı yan yanayız. Birilerini yarışa sokmak istiyorsanız, biz o yarıştan kopmayız” diye konuştu.

 

HAKEM FACİASI

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başka oynuyor

1 Samsunspor başka oynuyor

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

2 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Temayül sırası vekillerde

5 Temayül sırası vekillerde

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

6 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

8 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

10 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi