Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

GÖNLÜNDEKİ İSMİ AÇIKLADI

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni teknik direktör konusunda çok net bir açıklama yaptı.

GÖNLÜNDEKİ İSMİ AÇIKLADI

Basın mensuplarına Mustafa Denizli hakkında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Bugün kendisi ile görüşeceğiz. Eğer anlaşabilirsek Galatasaray ın yeni teknik direktörü olarak görev almasını istiyorum. Dün telefonla konuştuk bugün öğlenden sonra toplanacağız dedi.

Yönetimden bazı isimlerin Mustafa Denizli ye karşı olduğu yönündeki iddiaları da değerlendiren Özbek, Böyle bir şey yok. Bunları nereden çıkardınız bilmiyorum ama böyle bir şey söz konusu değil. Mustafa Denizli, Galatasaray ın tarihine geçmiş, Galatasaray a mal olmuş, yetişmiş çok kıymetli bir teknik direktör. Yönetim kurulundan biri hangi maksatla bunu söyleyebilir? Böyle bir şey yok. Bunu kim uydurdu bilmiyorum. Sayın Denizli ile ilgili benim bulunduğum yönetim kurulunda, kulübün içerisinde hiç böyle bir şey konuşulmadı diye konuştu.

Bu konuda sizi yıpratmak isteyenler mi var? sorusu üzerine ise Özbek, Olabilir, yorum yapmak istemiyorum ifadelerini kullandı.

Hamza Hamazoğlu nun Görevdeyken yönetimin başka teknik direktörlerle konuştuklarını duyuyordum ama kulak asmadım sözlerinin hatırlatılması üzerine konuşan Özbek, Hayır, hiç öyle bir şey yok dedi.

Anlaşılacak teknik direktör ile sürenin ne kadar olacağı yönündeki sorulara ise Özbek, Şimdi burada hocanın da görüşü önemli. Hoca ile görüştükten sonra tam net olarak söylerim diye yanıt verdi.

Öte yandan Başkan Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile ilgili yöneltilen diğer soruları yanıtlamaktan kaçındı.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

 Fındıkta fiyat umudu

1 Fındıkta fiyat umudu

Samsunda esrarengiz olay

2 Samsun'da esrarengiz olay

 Çarşambada korkutan deprem

3 Çarşamba'da korkutan deprem

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

4 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsunda şüpheli ölüm

5 Samsun'da şüpheli ölüm

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

6 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Kabus gibi

7 Kabus gibi

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

8 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

9 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

Samsunda FETÖden 2 kişi tutuklandı

10 Samsun'da FETÖ'den 2 kişi tutuklandı