“MUHTARLAR GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ”

Çanakkale gezisinden dönen Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç ve derneğe bağlı muhtarlar, Canik Belediye Başkanı Osman Genç i makamında ziyaret etti.

“MUHTARLAR GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ”

Canikli muhtarlar, verdiği sözü tutarak kendilerini Çanakkale gezisine gönderen Canik Belediye BaşkanıOsman Genç e teşekkür etti.  Dernek BaşkanıAhmet Genç, kendilerine daha önce verdiği sözü yerine getirerek Çanakkale Gezisi düzenleyen BaşkanOsman Genç e teşekkür ederken, Başkan Genç, bugüne kadar koordine içerisinde çalıştıkları muhtarlarla sorunların çözümü noktasında el ele verdiklerini belirterek, muhtarlara her zaman destek olduklarını söyledi.

“MUHTARLARIMIZIN SESİNE KULAK VERİYORUZ”

Muhtarların halkla belediye arasında köprü görevi gördüğüne işaret eden Genç, Muhtarlarımıza daha önce Çanakkale gezisi sözü vermiştik. Bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Muhtarlarımızın ecdatlarımızın yattığı, şehit kanlarıyla sulanan Çanakkale yi gezmesi bizim için önemli. Her zaman muhtarlarımızın isteklerine kulak veriyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de muhtarlarımızla birlikte daha güzel organizasyonlara imza atacağız dedi.

“MUHTARLAR GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ”

Sorunların çözümü ve hizmetlerin vatandaşa ulaşması için muhtarlarla el ele verdiklerini ifade eden Genç,Muhtarlarımız günün 24 saati halkın hizmetinde. Vatandaşlarımız da sıkıntılarını önce muhtarlarımıza anlatıyor. Bu yüzden muhtarlarımız bizim halk içindeki temsilcimiz, gözümüz, kulağımız. Mahallelinin isteklerini, beklentilerini muhtarlarımızla birlikte işbirliği içinde gerçekleştiriyoruz. Bu kadar önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da bizlerin görevidir diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ BİZE SAHİP ÇIKIYOR”

Başkan Genç in muhtarları her zaman önemsediğini dile getiren Canik Muhtarlar Derneği BaşkanıAhmet Genç de, Başkanımız her zaman bizlerin isteklerini yerine getirdi. Biz muhtarlara bir Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bir de BaşkanımızOsman Genç sahip çıkıyor. Başkanımız özellikle yeni mahallelerimize çok güzel hizmetler gerçekleştirdi. Bizleri kırmayıp Çanakkale gezisini düzenlediği için kendisine teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu.

GENÇ VE USTA’YA TEŞEKKÜR

Ziyaret sonunda BaşkanOsman Genç, muhtarlara hat sanatı işlemeli tablo hediye ederken, Dernek Başkanı Ahmet Genç, Başkan Genç e Çanakkale biblosu verdi. Dernek Başkanı Ahmet Genç ve muhtarlar ayrıca Çanakkale Gezisi’ni organize eden Kafile Başkanı Canik Belediye Başkan YardımcısıAlican Usta’ya da teşekkür ederek, Çanakkale figürlü tablo hediye etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

1 Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

Samsun'da kazanın ardından şok intihar!

2 Samsun'da kazanın ardından şok intihar!

Samsunspor'da liste kabarık

3 Samsunspor'da liste kabarık

Bu teknik adamı hatırladınız mı?

4 Bu teknik adamı hatırladınız mı?

Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

5 Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

Şehit acısı Karadeniz'e düştü

6 Şehit acısı Karadeniz'e düştü

Tok: 'Cumhurbaşkanımız beklenen müjdeyi verdi'

7 Tok: 'Cumhurbaşkanımız beklenen müjdeyi verdi'

7 aylık hamile kadın uçurumdan düştü! Bebeğinin cesedi ayrı yerde bulundu

8 7 aylık hamile kadın uçurumdan düştü! Bebeğinin cesedi ayrı yerde bulundu

Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

9 Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

Samsun'da şoke eden manzara! Tam 15 araç...

10 Samsun'da şoke eden manzara! Tam 15 araç...