TAKIMIN İYİLİĞİNİ İSTEMİYORLAR

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Nuri Asan Tesisleri nde haftalık olağan basın toplantısını düzenlerken çok sert açıklamalarda bulundu.

TAKIMIN İYİLİĞİNİ İSTEMİYORLAR

Karamsar bir tablo oluşturulmasını eleştirenÜmit Özat, Rakipler mutlu, biz mutsuz. Anlamış değilim. Demek ki biz şehre bir takım şeylere fazla alıştırdık. Biz de karamsar tablo oluşmadı. O tabloyu oluşturanlar ya bu takımın iyiliğini istemeyenler, ya gerçekten aşırı Samsunsporlular ya da takımın içerisinde farklı bir algı yaratmak isteyenler. Başka izahı yok dedi  

BEN DE HATA YAPTIM 

 İlk olarak Göztepe maçını değerlendiren genç teknik adam, Sezonun en kötü maçını oynadık. Maçtan sonra düşündüğümde ben de oyuncu değişikliklerinde çok doğru hamleler yaptığımı söyleyemem. Ligin en kötü futbolunu oynayan takıma yenildik. Böyle penaltı verilmese bu maç 90 ı bırakın 900 dakika oynansa gol atılmazdı. İlk golü atanın kazanacağı bir maçtı. Onların attığı da ne kadar ilk gol olur onuda kamuyonun takdirine bırakıyorum dedi. 

DUA ETSİNLER BANA DENK GELMEDİLER 

Hakem hakkında da konuşan Özat,Hakemlerin, sahada oyunculara saygısız davranmaya hakları yok. Onlar dua etsinler ki benim futbolculuğuma denk gelmediler. Böyle efendi çocuklara denk geldiler. Bunu sadece o maçın hakemi için söylemiyorum. Burada işin tek gerçeği var o da futbolculardır. Sahada hakem hariç hiç kimse o pozisyonun penaltı olduğuna inanmadı. Demek ki iğne batınca herkesin canı yanıyor. Adalet herkese her yerde lazım diye konuştu. 

ŞEHRİ FAZLA ALIŞTIRDIK

Karamsar bir tablo oluşturulmasını da eleştiren Özat, şunları söyledi: Alanya, Gaziantep, Giresun, Elazığ ve üst sıralardaki takımlar mutlu biz mutsuz. Neyi konuşuyoruz, tartışıyoruz, anlamış değilim. Demek ki biz şehre bir takım şeylere fazla alıştırdık. Ben de ve oyuncularımda karamsar bir tablo oluşmadı, oluşmazda.  

ONLAR DÜŞÜNSÜN

O tabolyu oluşturanlar düşünsün. O tabloyu oluşturanlar ya bu takımın iyiliğini istemeyenler, ya gerçekten aşırı Samsunsporlular. Ya da takımın içerisinde farklı bir algı yaratmak isteyenler. Başka izahı yok.  

5 MAÇTA 10 PUAN 

Her maçını kazanacak bir takım yok. Giresun da bir yerde takılacak. Sonuç olarak biz lideriz. Sezon başında 12. haftada Samsunspor un lider olacağına kim inanırdı. Liderliği kim kabul etmezdi. Sabırlı olmak lazım. Daha ligin 3 te 1 i oynandı. İnişler çıkışlar olacaktır. İlk yarıda ne kadar puan toplarsak avantaj. Bu ligde asıl yarış ikinci devre. Mümkünse doğru takviyeler yapıp, kulübün şartlarını zora sokmadan ikinci yarıda daha iyi çıkış yapmalıyız.  

KADER MAÇI GİRESUN 

Giresunspor maçı sezonun en zor karşılaşması. İlk yarının kader maçı. maçı 4-0 kanalım, 4-0 kybedelim berabere kalalım. Hiç değşimez. Onların ve bizim bulunduğmuzu konum itibariyle senenin en zor maçını oynacağız. Ligin ilk yarısını hangi sırada bitireceğimizi bu maç belirleyecek. İlk yarıda önümüzde 5 maç var. Bu  5 maçta en az 10 puan almalıyız

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU 

 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Savaş'a piyango

1 Savaş'a piyango

Görev Bakacak'ta

2 Görev Bakacak'ta

Samsunspor'da kupada da rotasyon

3 Samsunspor'da kupada da rotasyon

Samsunspor Diyarbakır yolcusu

4 Samsunspor Diyarbakır yolcusu

Samsunspor yükselişte

5 Samsunspor yükselişte

Samsun'da kongre bereketi

6 Samsun'da kongre bereketi

Samsun'da sigara izmariti seyir halindeki kamyoneti yaktı

7 Samsun'da sigara izmariti seyir halindeki kamyoneti yaktı

Eski Vekil Kurt'a önemli görev

8 Eski Vekil Kurt'a önemli görev

Lastik değiştiren kardeşlere TIR çarptı: 2 ölü

9 Lastik değiştiren kardeşlere TIR çarptı: 2 ölü

Samet istekliydi

10 Samet istekliydi