Canikli Basketbolcular Öğrencilerle

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı oyuncuları, öğrencilerle buluştu.

Canikli Basketbolcular Öğrencilerle

Canik Belediye BaşkanıOsman Genç ile Başkan YardımcısıAlican Usta, Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edenSamsun Canik Bayan Basketbol Takımı BaşantrenörüMehmet Can Öztürk ve oyuncular, bir özel kolej öğrencileriyle söyleşi yaptı. Öğrencilerin sevgi seli ile karşılaşan Başkan Genç ile oyuncular, öğrencilerle yaklaşık bir saat süren keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Başkan Genç, öğrencilere başarının sırlarını anlatırken, bayan basketbolcular öğrencilere spor yapmaları tavsiyesinde bulundu.

“BAŞARININ YOLU ÇALIŞMAKTAN GEÇER”

Başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğine işaret eden Başkan Genç, 21. yüzyılda en önemli güç bilgidir. Yeniliğe her zaman açık olun ve yeni bilgiler edinin. Sizlerin başarısı geleceğimizin başarısıdır. Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Hayalleriniz daima büyük olsun, vizyonunuzu hep yüksek tutun. Okuyan, düşünen, üreten, bölgesindeki sorunlara ilgi gösteren, yerinde saymayan bireyler olun dedi.

“SADECE SAHADA DEĞİLİZ”

Söyleşilerin öğrenciler için faydalı olduğuna inandığını belirten Samsun Canik Belediyespor Kulübü BaşkanıErcan Bayrak da, Biz Samsun Canik Belediyespor olarak sadece basketbol sahasında var olmak istemiyoruz. Okullara da yayılarak basketbola öğrencileri çekmek adına faaliyetlerde bulunuyoruz. Öğrencilerin sportif yönünü biraz daha yönlendirmemiz açısından faydalı olacak. İlgiden oldukça memnunuz. Öğrenciler tarafından çok değişik sorular soruluyor. Oyuncularımıza da moral oluyor diye konuştu.

ÖĞRENCİLERLE GÖSTERİ MAÇI

Söyleşide öğrenciler oyuncuları sordukları sorularla terletti. Öğrencilere, yaptıkları çalışmalar ve sportif kariyerleri hakkında bilgiler veren takımın oyuncuları, miniklere sporla ilgilenen öğrencilere çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Bayan basketbolcular söyleşi sonunda öğrencilerle gösteri maçı da yaptı. Söyleşi toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

CanikliEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a ağır fatura

1 Samsunspor'a ağır fatura

O sıradan biri olmaz!..

2 O sıradan biri olmaz!..

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

3 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

4 Marsilya, tura göz kırptı

Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

5 Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

6 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

7 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

8 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

9 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

10 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına