Canikli Basketbolcular Öğrencilerle

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı oyuncuları, öğrencilerle buluştu.

Canikli Basketbolcular Öğrencilerle

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile Başkan Yardımcısı Alican Usta, Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı Başantrenörü Mehmet Can Öztürk ve oyuncular, bir özel kolej öğrencileriyle söyleşi yaptı. Öğrencilerin sevgi seli ile karşılaşan Başkan Genç ile oyuncular, öğrencilerle yaklaşık bir saat süren keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Başkan Genç, öğrencilere başarının sırlarını anlatırken, bayan basketbolcular öğrencilere spor yapmaları tavsiyesinde bulundu.

“BAŞARININ YOLU ÇALIŞMAKTAN GEÇER”

Başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğine işaret eden Başkan Genç, 21. yüzyılda en önemli güç bilgidir. Yeniliğe her zaman açık olun ve yeni bilgiler edinin. Sizlerin başarısı geleceğimizin başarısıdır. Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Hayalleriniz daima büyük olsun, vizyonunuzu hep yüksek tutun. Okuyan, düşünen, üreten, bölgesindeki sorunlara ilgi gösteren, yerinde saymayan bireyler olun dedi.

“SADECE SAHADA DEĞİLİZ”

Söyleşilerin öğrenciler için faydalı olduğuna inandığını belirten Samsun Canik Belediyespor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak da, Biz Samsun Canik Belediyespor olarak sadece basketbol sahasında var olmak istemiyoruz. Okullara da yayılarak basketbola öğrencileri çekmek adına faaliyetlerde bulunuyoruz. Öğrencilerin sportif yönünü biraz daha yönlendirmemiz açısından faydalı olacak. İlgiden oldukça memnunuz. Öğrenciler tarafından çok değişik sorular soruluyor. Oyuncularımıza da moral oluyor diye konuştu.

ÖĞRENCİLERLE GÖSTERİ MAÇI

Söyleşide öğrenciler oyuncuları sordukları sorularla terletti. Öğrencilere, yaptıkları çalışmalar ve sportif kariyerleri hakkında bilgiler veren takımın oyuncuları, miniklere sporla ilgilenen öğrencilere çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Bayan basketbolcular söyleşi sonunda öğrencilerle gösteri maçı da yaptı. Söyleşi toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

CanikliEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

2 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

3 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunsporda program değişti

4 Samsunspor'da program değişti

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

5 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Kamp sonuna kadar denenecek

6 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

7 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

8 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

9 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Chibuike bomba gibi

10 Chibuike bomba gibi