BU BEDAVACILIK DEĞİL

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Basın Sözcüsü Nuri Seven ve üyeler, basın mensuplarıyla sohbet kahvaltısında buluştu.

BU BEDAVACILIK DEĞİL

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Basın Sözcüsü Nuri Seven, Gençlerin passolig almaya imkanı yok. Tribünü doldurup takıma destek olmak istiyoruz. Sayın bakanımıza, belediye başkanlarımıza ve işadamlarımıza passolig için sesleniyoruz. Bu bevacılık değil  dediler. 

PASSOLİG ALINSIN 

Cafe Başka da gerçekleşen kahvaltıda camiaya birlik beraberlik mesajları verilirken, şampiyonluk yolunda tribünde taraftar sayısının artması için passolig kart alımı konusunda siyasilere, belediye başkanlarına ve işadamlarına destek çağrısı yapıldı. 

BİRLİK BERABERLİK ÖNEMLİ 

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, şunları söyledi: Gençlerimiz maçlara gelmek istiyor. Ancak ekonomik güçleri yok. Bunlar görmezlikten gelinmesin. Bu çocuklara destek çıkılsın. Onlar da Samsunspor maçına gelip takıma destek versinler. O zaman bir bütünleşme birlik beraberlik oluyor. Passolig var. Bu sistem devam edecek. Kale arkasında 2 bin, 3 bin kişilik yer var. Burayı doldurmak için birilerinin destek olması gerekiyor. Bedava bilet değil bizim istediğimiz. Bedavacılık, bilet 1 lira, 2 lira iken istenmesidir.  

BU BEDAVACILIK DEĞİL 

Bedavacılık budur. Sanayide çalışan, öğrenci olan gençlerimiz passolig ve bilet alamıyor. Çünkü imkanları yok. 2 yıldır finalin eşiğinden dönüyoruz. 3 sene önce bu takım küme düşerken de biz kale arkasında yine vardık. Şimdide tehlike çanlarıda çalıyor yavaş yavaş,. Biz bu takıma sahip çıkmassak liderlik keyfi yaşayamayacağız. Taraftarımızın gücünü zaten herkes  belirtiyor. Bu çocuklara destek verilsin, passolig alınsın, stadı dolduralım.


GENÇLERİN İMKANI YOK 

Tribün lideri Doğukan Bayrak ise, İlçelerden daha eskisi gibi maçlara gelemiyor insanlar. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, belediye başkanlarımız, önde gelen işadamlarımızdan özellikle ilçelerdeki gençlerimize sahip çıkmalarını istiyoruz. Gençlerin Samsun a gelip maçı izlemesi onlar için büyük külfet. Destek verilmesini istiyoruz. En azından maç günleri otobüs verilebilir. Passolig kartları alınabilir. takım lider şehirdre atmosfer yok. Bu sayı artabilir. destekv erilmesi ile olur diye konuştu. 


RANT SAĞLAYANLARA VERİLMESİN 

Passolig ve kombine verilmesini istediklerini belirten Bayrak, Sayısı önemli değil. Bunun bedavacılık olarak alglanmasını istemiyoruz. Gençlerimizin imkanları yok.Gençlerin sokaklarda kötü alışkanlıklardan korumak içinde bu yapılmalı. Bizler kavgaya karşıyız. Lütfen bu insinlara insalara destek verilsin. Rant sağlayan insanlara verilmesin.  Bir ilçe belediyesi taraftarlarımız başvurduğu zaman passolig kartlarını alsın. Şirinler, destek bekliyor dedi.   EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Terör listesinde 5 Karadenizli

2 Terör listesinde 5 Karadenizli

Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

3 Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

İş yerinde kanlı infaz

4 İş yerinde kanlı infaz

Samsun'da ilginç evlilik teklifi

5 Samsun'da ilginç evlilik teklifi

Samsun'da nefes kesen kovalamaca

6 Samsun'da nefes kesen kovalamaca

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

7 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

8 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

9 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da nefes aldıracak proje

10 Samsun'da nefes aldıracak proje