BU BEDAVACILIK DEĞİL

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Basın Sözcüsü Nuri Seven ve üyeler, basın mensuplarıyla sohbet kahvaltısında buluştu.

BU BEDAVACILIK DEĞİL

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Basın Sözcüsü Nuri Seven, Gençlerin passolig almaya imkanı yok. Tribünü doldurup takıma destek olmak istiyoruz. Sayın bakanımıza, belediye başkanlarımıza ve işadamlarımıza passolig için sesleniyoruz. Bu bevacılık değil  dediler. 

PASSOLİG ALINSIN 

Cafe Başka da gerçekleşen kahvaltıda camiaya birlik beraberlik mesajları verilirken, şampiyonluk yolunda tribünde taraftar sayısının artması için passolig kart alımı konusunda siyasilere, belediye başkanlarına ve işadamlarına destek çağrısı yapıldı. 

BİRLİK BERABERLİK ÖNEMLİ 

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, şunları söyledi: Gençlerimiz maçlara gelmek istiyor. Ancak ekonomik güçleri yok. Bunlar görmezlikten gelinmesin. Bu çocuklara destek çıkılsın. Onlar da Samsunspor maçına gelip takıma destek versinler. O zaman bir bütünleşme birlik beraberlik oluyor. Passolig var. Bu sistem devam edecek. Kale arkasında 2 bin, 3 bin kişilik yer var. Burayı doldurmak için birilerinin destek olması gerekiyor. Bedava bilet değil bizim istediğimiz. Bedavacılık, bilet 1 lira, 2 lira iken istenmesidir.  

BU BEDAVACILIK DEĞİL 

Bedavacılık budur. Sanayide çalışan, öğrenci olan gençlerimiz passolig ve bilet alamıyor. Çünkü imkanları yok. 2 yıldır finalin eşiğinden dönüyoruz. 3 sene önce bu takım küme düşerken de biz kale arkasında yine vardık. Şimdide tehlike çanlarıda çalıyor yavaş yavaş,. Biz bu takıma sahip çıkmassak liderlik keyfi yaşayamayacağız. Taraftarımızın gücünü zaten herkes  belirtiyor. Bu çocuklara destek verilsin, passolig alınsın, stadı dolduralım.


GENÇLERİN İMKANI YOK 

Tribün lideri Doğukan Bayrak ise, İlçelerden daha eskisi gibi maçlara gelemiyor insanlar. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, belediye başkanlarımız, önde gelen işadamlarımızdan özellikle ilçelerdeki gençlerimize sahip çıkmalarını istiyoruz. Gençlerin Samsun a gelip maçı izlemesi onlar için büyük külfet. Destek verilmesini istiyoruz. En azından maç günleri otobüs verilebilir. Passolig kartları alınabilir. takım lider şehirdre atmosfer yok. Bu sayı artabilir. destekv erilmesi ile olur diye konuştu. 


RANT SAĞLAYANLARA VERİLMESİN 

Passolig ve kombine verilmesini istediklerini belirten Bayrak, Sayısı önemli değil. Bunun bedavacılık olarak alglanmasını istemiyoruz. Gençlerimizin imkanları yok.Gençlerin sokaklarda kötü alışkanlıklardan korumak içinde bu yapılmalı. Bizler kavgaya karşıyız. Lütfen bu insinlara insalara destek verilsin. Rant sağlayan insanlara verilmesin.  Bir ilçe belediyesi taraftarlarımız başvurduğu zaman passolig kartlarını alsın. Şirinler, destek bekliyor dedi.   EN ÇOK OKUNANLAR

On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

1 On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

2 Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

3 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

4 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

5 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Samsun'da intihar girişimi!

6 Samsun'da intihar girişimi!

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

7 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

8 Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

Samsun'da üst geçidi kullanmayan yaya canından oldu

9 Samsun'da üst geçidi kullanmayan yaya canından oldu

Ladik Gölü kurtulacak

10 Ladik Gölü kurtulacak