Haber e tebrik yağdı

Samsun da 27 Kasım 2005 te yayın hayatına başlayan ve 11. yaşına giren Haber Gazetesi ne tebrik yağdı

Haber e tebrik yağdı

Türkiye nin üçüncü büyük yerel gazetesi Haber, 11 yaşına girdi. Tirajı, yarattığı istihdamı ve ödediği vergilerle sektörünün açık ara lideri olan ve ülkenin sayılı medya kuruluşları arasında yer alan Haber Gazetesi ne tebrik yağdı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Milletvekili Kemal Zeybek, MHP Milletvekili Erhan Usta, Atakum Belediye Başkanı İhak Taşçı, Samsun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, KOSGEB Samsun Müdürü Ahmet Dursunoğlu, KOBİ Uzmanı Nebahat Livaoğlu, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ile Ajans Press  Karadeniz Bölge Müdürü Erhan Altıparmak,Haber Gazetesi nin 11. yaşını kutladı.

DOĞRU VE İLKELİ HABERCİLİK

Gençlik ve Spor BakanıAkif Çağatay Kılıç, kutlama mesajında, Basın, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla yetinmeyip, aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi yapan demokrasimizin vazgeçilmez  unsurlarından biridir. Kamuoyunda dördüncü kuvvet olarak bilinen basın bir taraftan halkımızın bilgi edinmesini sağlarken bir taraftan da kamu görevini yerine getirmektedir. Karadeniz’in incisi meşale kentimiz Samsun’da yayın yapan Haber Gazetesi de yukarıda anlattığım çerçevede yayın yapan yerel ve bölgesel bazda önemli bir yayın organıdır.  Hızla büyüyen ve gelişen Samsunumuzun gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada gazetenizin de önemli katkıları bulunmaktadır.

Bu vesileyle gazetemizin 11. kuruluş yıldönümünü kutlar; ilk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli habercilikte emeği geçen herkesi, kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden matbaa görevlisine, dağıtıcısına ve okuyucusuna kadar tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim dedi.

KARAASLAN BAŞARI DİLEDİ 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da gönderdiği kutlama mesajında, Samsun ve Türkiye nin nabzını tutan, doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile camiada 10. yılını dolduran Haber Gazetesi Yönetim Kurulu ve çalışanlarına başarılar dilerim dedi.

kok.jpg

KÖKTAŞ TAN ZİYARET 

AK Parti Samsun MilletvekiliFuat Köktaş ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karaca, Haber Gazetesi ni ziyaret ederek, 11. yaşını kutladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ve Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş  ile bir süre sohbet eden Köktaş, Haber Gazetesi nin ilk kuruluş yılını hatırlıyorum. Büyük Samsun Oteli nde galasını yapmıştık. Dönemin Başbakanı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan hanımefendi de gelmişti. Ben o dönem il başkanıydım. Hatta çerçevelettiğim bir fotoğraf var. O galadan kalan bir anı olarak ofisimde yer alıyor. Haber Gazetesi daha dün gibi ama  kısa zamanda yayıncılık hayatında çok farklı bir vizyona erişti. Gerçek, tarafsız ve objektif bir biçimde halkın haber alma anlayışını kolaylaştıran yönteme doğru geldi ve yerel bir gazete olarak önemli bir yere ulaştı. Emeği geçen Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun a, bu gazeteyi Samsun a kazandıran Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez e, Başkan Yardımcıları Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak a teşekkür ediyorum dedi.

TÜRKİYE DE ÖRNEK 

CHP MilletvekiliKemal Zeybek de, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun u telefonla arayarak, gazetenin 11. yaşını kutladı. Zeybek, Doğru, tarafsız ve dürüst yayıncılığıyla sadece Samsun da değil, bütün Türkiye de örnek olan bir gazetecilik anlayışı sergileyen Haber Gazetesi nin kuruluşunun 11. yıldönümünü kutlar; başarılarının artarak devam etmesini dilerim dedi.

NİCE YILLARA 

MHP Samsun MilletvekiliErhan Usta da yayımladığı mesajda, Haber Gazetesi doğru, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla çok önemli bir medya kuruluşudur. Türkiye nin üçüncü büyük yerel gazetesi olan Haber e nice yıllar diliyorum dedi. 

at.jpg

CAMİAYA KALİTE GETİRDİ

Atakum Belediye Başkanıİshak Taşçı ise, Haber Gazetesi ni ziyaret eterek 11. yaşını kutladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ve Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ve Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile bir süre sohbet eden Başkan Taşçı, Haber Gazetesi gerçekten Haber Medya nın en etkin kuruluşlarından bir tanesi. Bu manada Haber Gazetesi nde emeği geçen herkesi kutluyorum. Haber Medya Samsun camiasına bir kalite getirmiştir. Sürekli öncü güç olarak Samsun da yaşanan gelişmeleri, halkımızı ilgilendiren bütün konuların duyurulmasında büyük rol oynamıştır. Belediyelerimizin yapmış olduğu icraatlar ve tanıtılması noktasında basın bizim için çok önemli bir kuruluştur. Geçen on bir yıllık süre zarfında Haber Gazetesi aracılığıyla bu işi çok güzel bir şekilde ortaya koymuştur. Farklı organlarıyla ve yenilenen yüzüyle H aber Medya kendini göstermiştir. Bu anlamda geçen  süre zarfında emeği olan bütün çalışanlara teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum diye konuştu.

kos.jpg

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Samsun Müdürü Ahmet Dursunoğlu ile KOBİ Uzmanı Nebahat Livaoğlu da Haber Medya Grubu nu ziyaret ederek, Haber Gazetesi nin 11. yaşını kutladı.  Samsun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ile Ajans Press  Karadeniz Bölge Müdürü Erhan Altıparmak da, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun u telefonla arayarak,  Haber Gazetesi nin 11. yaşını kutladı.

Barış BUDANOĞLU, Nevin AYDOĞAN, Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kına gecesi kana bulandı! 1'i çocuk 7 yaralı

1 Samsun'da kına gecesi kana bulandı! 1'i çocuk 7 yaralı

Samsun'da intihar! Kurtarılamadı

2 Samsun'da intihar! Kurtarılamadı

Çobanlı'ya en çok Samsunspor bayrağı yakışır

3 Çobanlı'ya en çok Samsunspor bayrağı yakışır

Samsunspor hazır

4 Samsunspor hazır

Samsunspor'da 17 günde 804 forma

5 Samsunspor'da 17 günde 804 forma

Öldüğüne inanamadıkları çocuklarına tekrar tekrar kalp masajı yaptı

6 Öldüğüne inanamadıkları çocuklarına tekrar tekrar kalp masajı yaptı

17 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumu

7 17 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumu

Maganda kurşunu can yaktı! 1'i çocuk 3 yaralı

8 Maganda kurşunu can yaktı! 1'i çocuk 3 yaralı

Canlı yayın! Samsun'da TOKİ binalarında yangın

9 Canlı yayın! Samsun'da TOKİ binalarında yangın

Batı alt tribünü fark attı

10 Batı alt tribünü fark attı