KADER DERBİSİ

Samsunspor, sahasında Giresunspor u konuk ediyor. Karşılaşma; Teknik Direktör Ümit Özat ın da dediği gibi ilk yarının kader maçı niteliğinde. Makasın iyice daraldığı ligde, alınacak 3 puan takıma adeta derin bir nefes olacak

KADER DERBİSİ

Kırmızı- Beyazlılar, Karadeniz Derbisi nde Giresunspor u ağırlarken, karşılaşma 18.30 da başlayacak...

KARADENİZ DERBİSİ
PTT 1. Ligi nin 13. haftasına lider giren Samsunspor, Karadeniz derbisinde son haftaların çıkışta ekibi Giresunspor u konuk ediyor. Özellikle Erkan Sözeri nin göreve gelmesinden sonra çıkışa geçen Yeşil- Beyazlılar, 3 de 3 yaparak hızla üst sıralara doğru tırmanışa geçti. Hafta içi düzenlenen basın toplantısında Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat ın da dediği gibi bugünkü mücadele bir anlamda ilk yarının kader maçı niteliğinde. Çünkü ligde makas iyice daraldı. Artık alınan puanlar altın, kaybedilenlerin ise telafisi oldukça zor. 

TRT SPOR DAN CANLI
Bugünkü karşılaşma saat 18.30 da başlayacak ve TRT Spor dan canlı olarak yayınlanacak. Samsunspor da maç öncesi özellikle savunmada büyük sıkıntı var. Stoper Ercan Yazıcı nın en az 6 ay sahalardan uzak kalması ve hafta içi de diğer stoper Fatih Kılıçkaya nın sakatlanması teknik ekibi kara kara düşündürüyor. Sağlık ekibi Fatih i maça yetiştirmek için büyük çaba sarfederken, tecrübeli oyuncunun durumu maç saati netlik kazanacak. Fatih in yetişememesi durumunda ise teknik ekibin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu