Bakır sektörünün devi, Haber Medya da

Türkiye nin en önemli bakır işleme kuruluşlarından olan Sarkuysan ın Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez i ziyaret etti.

Bakır sektörünün devi, Haber Medya da

Türkiye nin bakır işleme konusunda önemli sanayi kuruluşlarından olan Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı ve Sar Makina Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Çaycı, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez i, Borkonut Niş İş Merkezi ndeki ofisinde ziyaret etti.

OFİSLERİ GEZDİLER 

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Borsan Kablo Genel Müdürü İsmail Öz, Borsan Kablo İhracat Sorumlusu Uğur Ölmez, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile Haber Gazetesi Spor Müdürü Muhammet Çavuşoğlu ile birlikte Haber Medya nın Borkonut Niş Merkezi ndeki çalışma ofislerini gezen Hayrettin Çaycı ve Orhan Çaycı, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KENDİSİNDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Hayrettin Ağabey benim önem verdiğim, değer verdiğim, Türkiye nin duayen sanayicilerinden biridir. Sarkuysan, Türkiye de ilk 20 nin içerisinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. Bugün Borsan Grup un faaliyetlerini görmek ve beni ziyaret etmek için Samsun a geldi. Kendisinden bakır ve sanayicilik konusunda çok şey öğrendim.  Bana bugüne kadar çok büyük katkıları olmuştur. Kendisini Samsun da ağırlamaktan onur ve gurur duydum. Bu manada kendisine teşekkür ediyorum diye konuştu.

HER KONUDA BAŞARILI

Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı ise, Samsun da bulunmaktan ve Adnan Ölmez i ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, şunları söyledi: Adnan Bey, benim değer verdiğim sanayici bir arkadaşımdır. Borsan Grup un hızlı yükselişi ve yapmış oldukları aktivitelerini izlemek için Ölmez in davetine icabet ettik. Bu şehri, ilk gelişimde de çok sevmiştim. Dolayısıyla Adnan Bey in de Samsun da yapmış olduğu yatırımları, ileriye dönük projeleri ve çok yönlü kişiliğini takdir ediyorum. Kendisinin arkadaşı olmaktan son derece onur duyuyorum. Bu kadar farklılığı yürütmek oldukça zor bir husustur. Biz bir tek bakır konusu ile ilgili yol alırken, Adnan Bey her konuda başarıyla yol alıyor. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

Barış BUDANOĞLU, Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

3 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

4 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

5 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsun'da bıçaklı kavga! 2 yaralı

6 Samsun'da bıçaklı kavga! 2 yaralı

Samsunspor'da personele müjde

7 Samsunspor'da personele müjde

Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

8 Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

9 Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

10 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar