Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Canik kalitesini tescilledi

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı kapsamında Kalite Yönetim Sistemi kurma çalışmalarını tamamlayan Canik Belediyesi, Karadeniz de ISO 9001:2008 belgesini alan ilk belediye oldu.

Canik kalitesini tescilledi

Canik Belediyesi 3 ay önce başlattığı TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı kapsamında Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını tamamlayarak, ISO 9001:2008 belgesi aldı. Çalışmalarını kısa sürede tamamlayan ve Karadeniz de ISO 9001:2008 belgesini alan ilk belediye olan Canik Belediyesi, böylece kalitesini de tescillemiş oldu. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı Belgesi ile vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitesini taçlandırdık dedi.

ULUSLARARASI STANDART

Vatandaş odaklı hizmet anlayışına sahip olduklarını ifade eden Başkan Genç, Uluslararası bir yönetim standardı olan TS EN ISO 9001:2008 standardının şartlarını karşılayacak bir kalite yönetim sistemini belediyemize kurmak amacıyla daha önce çalışmalarımızı başlatmıştık. Bu sistemin kurulması kapsamında personelimizin buna adaptasyonunu sağlamak amacıyla eğitimler oldu. Biz belediye olarak zaten çok önceden kalite konusunda dünya standartlarını yakaladığımız için süreç çok kısa sürdü. Teknolojik yapısı ile dikkat çeken yeni hizmet binamızda kalite standardımızı ülkemizin ve dünyanın en önemli standartlar teşkilatlarından biri olan Türk Standartları Enstitüsü’nden aldığımız belge ile tescilledik diye konuştu.

EVRENSEL BELEDİYECİLİK

Canik in Türkiye nin Gözbebeği olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, Canik Belediyesi olarak TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı Belgesi ile yeni bir ufuk açtık. Sunmuş olduğumuz belediyecilik hizmetlerinde, iyinin ve iyileşmenin sonu yok. Bundan hareketle kalitenin sürekliliğini sağlamak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek temel amacımızdır. Elektronik Belge Yönetim Sistemi nin ardından inanıyorum ki TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı Belgesini alarak Canik Belediyesi ni resmi olarak da uluslararası standartlarda bir seviyeye yükselttik. Canik Belediyesi olarak dünya standartlarında evrensel bir belediyecilik yapıyoruz dedi.

 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Her şey sil baştan

1 Samsunspor: Her şey sil baştan

Samsunspor Samsunspor Başkanı Tutu Başarı değil biz de üzgünüz

2 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarı' değil biz de üzgünüz

Samsunspor Centilmen Samsunspor

3 Samsunspor: Centilmen Samsunspor

Samsunspor 3 hocayla 36 puan

4 Samsunspor: 3 hocayla 36 puan

AK Partide teşkilatlar yenileniyor

5 AK Parti'de teşkilatlar yenileniyor

Samsun Haber Samsun ve Adana merkezli fuhuş operasyonu

6 Samsun Haber: Samsun ve Adana merkezli fuhuş operasyonu

Ozan Tufan gözaltına alındı

7 Ozan Tufan gözaltına alındı

Engeller kalkınca

8 Engeller kalkınca...

Samsun Haber Samsunda işsizlik gündemden düşecek

9 Samsun Haber: Samsun'da işsizlik gündemden düşecek

Uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen bir kişi hayatını kaybetti

10 Uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen bir kişi hayatını kaybetti