KUPADA HAKEMLER BELLİ OLDU

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

KUPADA HAKEMLER BELLİ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak maçların programı ve karşılaşmalarda görev yapacak hakemler şöyle:

1 Aralık Salı:

13.00 Aydınspor 1923-Denizlispor: Erdem İren (Adnan Menderes)

13.00 24 Erzincanspor-Antalyaspor: Arda Kardeşler (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Sarıyer-Kayserispor: Erkan Özdamar (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor: Burak Taşkınsoy (Seyrantepe DİSKİ)

15.30 Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Volkan Şeker (Osmanlı)

18.00 Bursaspor-UTAŞ Uşakspor: Cihad Sizer (Bursa Atatürk)

20.30 Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor: Oktay Taş (Büyükşehir Torku Arena)

2 Aralık Çarşamba:

11.30 Iğdır Arasspor-Bandırmaspor: Erkoç Doğan (Iğdır Kışla Semt)

13.00 1461 Trabzon-Pazarspor: Mehmet Karanlık (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Fatih Karagümrük-Mersin İdmanyurdu: Levent Balcı (Vefa)

13.00 Tuzlaspor-Manisaspor: Bayram Başkan (Tuzla Belediye)

13.00 Çine Madranspor-Bucaspor: Hasan Hüseyin Yıldırım (Çine Yüksel Yalova)

13.00 Boluspor-Ümraniyespor: Ali Adıgüzel (Bolu Atatürk)

13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşa: Emre Altun (Kastamonu Gazi)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği: Tugay Kaan Numanoğlu (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.00 Kardemir Karabükspor-Payasspor: Nuri Karahançer (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor: Emre Kosif (Şanlıurfa GAP Arena)

13.00 İnegölspor-Balıkesirspor: Erdoğan Özkaya (İnegöl İlçe)

15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor: Yasin Kol (İzmir Atatürk)

18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor: Hasan Ertuğan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor: Sertaç Şaroğlu (Yeni Rize)

3 Aralık Perşembe:

13.00 Kartalspor-Giresunspor: Gürel Uzuner (Kartal)

13.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor: Yiğit Peşin (Menemen)

15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor: Ali Karatutlu (İzmir Atatürk)

15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor: Yiğit Arslan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor: Yaşar Can Temizel (Kamil Ocak)

20.30 Akhisar Belediyespor-Dardanelspor: Bilal Köseoğlu (Manisa 19 Mayıs)



EN ÇOK OKUNANLAR

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

1 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Adana'da ahır yangını

2 Adana'da ahır yangını

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

3 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

4 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

5 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

6 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

7 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

(ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

8 (ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

9 Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

10 Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın