CENTİLMEN ŞAMPİYONLAR

Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü nün düzenlediği Fair-Play Futbol Turnuvası finalinde Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Spor Lisesi ni penaltı atışlarında 6-5 mağlup ederek şampiyon oldu.

CENTİLMEN ŞAMPİYONLAR

 Turnuvanın en centilmen takımı ise Namık Kemal Anadolu Lisesi seçilirken, törenle tüm okullara ödülleri verildi

FİNAL MAÇI OYNANDI

Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü nün, Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma Programı (ÇOGEP) projesi kapsamında düzenlediği Fair-Play Futbol Turnuvası son buldu. Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü nün de büyük destek verdiği turnuvanın finallerinde 32 takım şampiyonluk yarışına girdi. Dün ise Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Spor Lisesi arasında final maçı oynandı. Normal süresi 2-2 berabere biten maçta rakibini 6-5 mağlup eden Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi turnuvayı şampiyon tamamladı. Namık Kemal Anadolu Lisesi ise karşılaşmaları izleyen görevli polis memurlarının verdiği puanlarla fair- play birincisi oldu. 

ÖDÜLLER DAĞITILDI

Final maçının ardından ise düzenlenen törenle takımlara ödülleri takdim edildi. Fair-play ödüllerine layık görülen öğrenciler Ali Hakan, Kıvanç Yaman ve Mehmet Can Kuvvet e çeşitli hediyeler verildi.

Ardından ise turnuvanın fair-play şampiyonu Namık Kemal Anadolu Lisesi ni İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin ödüllendirdi. Canik Kaymakamı İlhan Turgut turnuva ikincisi Spor Lisesi nin, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise şampiyon Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi nin kupa, madalya ve hediyelerini takdim etti.

İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Turnuvanın düzenlenmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Centilmenlik içinde geçen turnuvamızda dereceye giren ve mücadele eden okullarımızı da kutluyorum dedi. 

tur-001.jpg

ABANOZ A TEŞEKKÜR...

Turnuvanın düzenlenmesinde katkısı olan Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz a, Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Salih Öztürk teşekkür edip, turnuvanın anısına hediye verdi. 

ŞAMPİYONUN KUPASI YAVUZ DAN...

Turnuva şampiyonu Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ne kupa, madalya ve hediyelerini İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz takdim etti. İkinci Spor Lisesi ni ise Canik Kaymakamı İlhan Turgut ödüllendirdi. Fair- play şampiyonu Namık Kemal Anadolu Lisesi ile ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin in elinden aldı. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

1 Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

Ayite sosyal medyayı salladı

2 Ayite sosyal medyayı salladı

Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

3 Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

4 Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

5 Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

6 Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

Uyursak...

7 Uyursak...

Babasıyla aynı kaderi paylaştı! Giresun'da 21 Yaşındaki genç hayatını kaybetti

8 Babasıyla aynı kaderi paylaştı! Giresun'da 21 Yaşındaki genç hayatını kaybetti

Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

9 Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

Samsunlu çiftin 15 yıllık hasreti sona erdi

10 Samsunlu çiftin 15 yıllık hasreti sona erdi