Çıkış, güven tazeledi

CHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nın olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Feyzullah Çıkış, yeniden seçildi

Çıkış, güven tazeledi

CHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nın olağan genel kurulu ilçe binasında yapıldı. 162 delegeden 130 unun oy kullandığı seçime tek liste ile giren mevcut  BaşkanFeyzullah Çıkış, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Divan Başkanlığı nı CHP İl BaşkanıDinçer Soylu nun yaptığı genel kurulda konuşan Tekkeköy İlçe Başkanı Feyzullah Çıkış,Bugün dileğim, sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yapacakları görüşme inşallah gerçekleşir. Az bir umut olsa da temennim bu yöndedir. Görüşemezlerse ülkemizde ciddi sıkıntı ile karşı karşıya kalacağız. Antalya hali kan ağlıyor. Domates düştü, mandalinanın kilosu 500 TL ye geriledi. 2 bin 500 TIR kuyrukta bekliyor. Samsun Limanı gemilerle doldu. Rusya ya gidiş, geliş yok. Zarar 50 milyar dolara tekabül ediyor. Bu parayı hiçbir yerden alma şansımız yoktur, buna Amerika da dahildir. İnşallah bu işin sonunu hayırlı olmasını ve şekillenmesini umut ediyoruz. Cumhurbaşkanı nın parti liderleri yaptığı zirveyi  alkışlıyoruz, bu güzel bir gelişmedir. Ancak, Cumhurbaşkanımızın daha bu başlangıç daha çok şey yapacağız diye milleti tehdit etmesini de içime sindiremiyorum.  Bu ülkenin önünü açmak için her yerde konuşacağız.  Yıkıcı değil, yapıcı olmalıyız. Güzel konuştuğu zaman Cumhurbaşkanını da alkışlayacağız, güzel konuştuğu zaman bütün insanları alkışlayacağız. İnşallah Allah bize en kısa sürede sosyaldemokratların iktidarını gösterir. Biz de idare biçiminin nasıl yapıldığını, nasıl şekillendiğini herkese gösteririz dedi.

Feyzullah Çıkış başkanlığındaki CHP Tekkeköy İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Yalçın Dilaver, Osman Erzik, Ali Gür, Fatih Güroğlu, Turgut Korkmaz, Ümral Korkmaz, Vedat Kutbay, Süleyman Kılıç, Cemal Köse, Hüseyin Özkök, Hasan Şenel, Gökhan Uğur ve Ahmet Ünal.

Bayram OK

 EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

4 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

 Kaldırım, resmen aday adayı

5 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

6 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Samsunspor daha avantajlı

7 Samsunspor daha avantajlı

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

8 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

9 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

Samsunspor'da moraller düzeldi

10 Samsunspor'da moraller düzeldi