Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Çıkış, güven tazeledi

CHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nın olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Feyzullah Çıkış, yeniden seçildi

Çıkış, güven tazeledi

CHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nın olağan genel kurulu ilçe binasında yapıldı. 162 delegeden 130 unun oy kullandığı seçime tek liste ile giren mevcut  Başkan Feyzullah Çıkış, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Divan Başkanlığı nı CHP İl Başkanı Dinçer Soylu nun yaptığı genel kurulda konuşan Tekkeköy İlçe Başkanı Feyzullah Çıkış, Bugün dileğim, sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yapacakları görüşme inşallah gerçekleşir. Az bir umut olsa da temennim bu yöndedir. Görüşemezlerse ülkemizde ciddi sıkıntı ile karşı karşıya kalacağız. Antalya hali kan ağlıyor. Domates düştü, mandalinanın kilosu 500 TL ye geriledi. 2 bin 500 TIR kuyrukta bekliyor. Samsun Limanı gemilerle doldu. Rusya ya gidiş, geliş yok. Zarar 50 milyar dolara tekabül ediyor. Bu parayı hiçbir yerden alma şansımız yoktur, buna Amerika da dahildir. İnşallah bu işin sonunu hayırlı olmasını ve şekillenmesini umut ediyoruz. Cumhurbaşkanı nın parti liderleri yaptığı zirveyi  alkışlıyoruz, bu güzel bir gelişmedir. Ancak, Cumhurbaşkanımızın daha bu başlangıç daha çok şey yapacağız diye milleti tehdit etmesini de içime sindiremiyorum.  Bu ülkenin önünü açmak için her yerde konuşacağız.  Yıkıcı değil, yapıcı olmalıyız. Güzel konuştuğu zaman Cumhurbaşkanını da alkışlayacağız, güzel konuştuğu zaman bütün insanları alkışlayacağız. İnşallah Allah bize en kısa sürede sosyaldemokratların iktidarını gösterir. Biz de idare biçiminin nasıl yapıldığını, nasıl şekillendiğini herkese gösteririz dedi.

Feyzullah Çıkış başkanlığındaki CHP Tekkeköy İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Yalçın Dilaver, Osman Erzik, Ali Gür, Fatih Güroğlu, Turgut Korkmaz, Ümral Korkmaz, Vedat Kutbay, Süleyman Kılıç, Cemal Köse, Hüseyin Özkök, Hasan Şenel, Gökhan Uğur ve Ahmet Ünal.

Bayram OK

 EN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

1 Karadeniz'in merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

Trabzonspor Başkanı Ustadan Samsunspora destek sözü

2 Trabzonspor Başkanı Usta'dan Samsunspor'a destek sözü

Samsun Havalimanı bakıma alınacak

3 Samsun Havalimanı bakıma alınacak

Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

4 Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

Samsunda dev DAEŞ operasyonu Çok sayıda gözaltı var

5 Samsun'da dev DAEŞ operasyonu! Çok sayıda gözaltı var

İşte Samsunspordaki sakat futbolcularda son durum

6 İşte Samsunspor'daki sakat futbolcularda son durum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren En büyük acıyı biz yaşadık

7 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: En büyük acıyı biz yaşadık

Samsunda cami eylemi

8 Samsun'da cami eylemi!

Samsunda Cumhuriyet Yürüyüşü iptal

9 Samsun'da Cumhuriyet Yürüyüşü iptal

Samsunda TIR devrildi Faciadan dönüldü

10 Samsun'da TIR devrildi! Faciadan dönüldü