Tutu dan transfer açıklaması

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, takımın son durumu, Denizlispor maçı, eşya piyangosu, kombine bilet ve transfer ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tutu dan transfer açıklaması

Her kulüp gibi Samsunspor un da sorunlarının olduğunu belirten Samsunspor Başkanı Erkut Tutu,Sorunları çözmek için çaba sarfediyoruz. Transfer, sadece futbolcu borçlarının ödenmesine bağlı değil. Sadece para olarak bakmamak lazım. Hocamızın da istekleri olabilir. Yapmamız gereken varsa gerekli adımları atacağız dedi.  Tutu, kötü sonuçlar alındığında dik durabilmenin önemli olduğunu da söyledi 

ADIMLAR ATILACAK 
 Özellikle devre arası yaklaştıkça camianın merakla beklediği transfer konusunda net konuşan Başkan Tutu, Hocamızın isteği doğrultusunda gereken adımları atacağız ifadesini kullandı

ÖNEMLİ OLAN DİK DURABİLMEK 
Son iki haftada Göztepe ve Giresunspor karşısında alınan mağlubiyetlere değinen Tutu,   2 hafta üst üste maç kaybettik. Futbolda bunlar var. Kazanacaksınız kaybedeceksiniz. Futbolda kazanmakta var kaybetmekte. Önemli olan birlik beraberliği bozmadan, takımın düzenini bozmadan destek olmaktır. Böyle durumlarda dik durabilmektir önemli olan dedi. 


DENİZLİ MAÇI ZOR BİR ENGEL 
Denizlispor maçının her karşılaşma gibi zor olduğunu belirten Başkan Erkut Tutu, Bizim için her maç önemli. Lig uzun bir maraton. Her maçı tek tek değerlendiriyoruz. Denizlispor maçı da zorlu engellerden birisi. İnşallah bu engeli kayıpsız olarak geçip yolumuza devam ederiz.  Şehrin desteğyile Denizli maçını kazanıp galibiyet serisine başlarız diye konuştu. 

EŞYA PİYANGOSUNA İLGİ FAZLA 
29 Ocak 2016 da çekilişi yapılacak olan eşya piyangosu ile ilgili de konuşan Tutu, Eşya piyangosu beklediğimizden de fazla ilgi gördü. 100 bilet verdiklerimizden bize geri dönüş yaparak 50 bilet daha isteyenler oldu. Eşya piyangosunda beklediğimizin üzerinde ilgi gördük. yılbaşına kadar ciddi bir kaynağın kulübümüze kazandırılacağını düşünüyorum. Çünkü beklediğimizin üzerinde bir destek var ifadelerini kullandı. 

PASSOLİG ÇOK KOMBİNE YOK 
Başkan Tutu, kombine bilete ilginin az olmasını ise, Samsunspor taraftarının aldığı Passolig kart sayısı 30 bine yaklaştı. 26 bin civarında. Bu rakam Süper Lig de ki çoğu takımdan fazla. Taraftarımız kombine alımında kulübe gerekli desteği vermedi. Yani 26 bin Passolig kart alan taraftar için bin kombine az. Çok daha fazlasını ümit ediyorduk. Ancak kombine alımında destek vermeyen taraftarımız maçlara gelerek takıma destek veriyor diye konuştu. 

HOCAMIZIN İSTEKLERİ ÖNEMLİ 
Başkan Tutu, transfer tahtasının açılması için ne kadar para gerekli olduğu ve devre arasında kadroya takviye yapılıp yapılmayacağı ile ilgili ise şunları söyledi:Her kulübün yaşadığı sorunları biz de yaşıyoruz. Sorunları çözebilmek için çaba sarfediyoruz. İnşallah sorunlarıda çözeceğiz. Sadece para olarak bakmamak lazım. Transfer, sadece futbolcu borçlarının ödenmesine bağlı değil hocamızın da istekleri olabilir. Çalışmalarımız devam ediyor. Hocamızla oturacağız konuşacağız. Eksikler varsa gereken adımları atacağız.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

6 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

7 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

8 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

9 Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

Bedelli askerlik çıkacak mı? Erdoğan'dan net yanıt

10 Bedelli askerlik çıkacak mı? Erdoğan'dan net yanıt