YEDAŞ TAN ANLAMLI MAÇ

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., 3 Aralık Dünya Engelliler Günü haftasında Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü ampute futbol takımıyla gösteri maçı yaptı.

YEDAŞ TAN ANLAMLI MAÇ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü haftasında Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) personeliyle, Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü ampute futbol takımı gösteri maçı yaptı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ne ait Suni Çim Saha da 15 er dakikalık iki devre halinde oynanan karşılaşma 2-2 eşitlikle sona erdi. Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Yakup Özden, YEDAŞ a teşekkür ederken,Böyle bir projeyle bizi unutmayan YEDAŞ ailesine teşekkür ediyorum. Biz bu tarz organizasyonlarla engellilerin neler yapabildiğini göstererek, evlerinden çıkamayıp sosyalleşemeyen engelli kardeşlerimize örnek oluyoruz diye konuştu. 

ENGELLİ ADAYIYIZ
YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ise, YEDAŞ ailesi olarak engelli vatandaşlarımızı sadece 3 Aralık ta hatırlamıyoruz. Gerek engelli spor kulüplerimizin gerekse engelli vatandaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Bundan sonra da engellilere desteğimiz sürecek. Bugün de sosyal etkinlik projemiz kapsamından Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü ile kurum çalışanlarımız gösteri maçı oynadı. Burada amaç, engelli vatandaşlarımızın neler yapabildiğini göstermek. Bizlerin de birer engelli adayı olduğunu hatırlatarak, herkesin engelli vatandaşlarımızın için elinden geleni yapmasını istiyoruz dedi. 

EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR...
YEDAŞ personeli ile Bedensel Engelliler Spor Kulübü nün oynadığı maça iki takım En Büyük Engel Sevgisizliktir pankartıyla çıktı. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Vatan Caddesi'nde alkollü sürücü dehşeti: 2'si ağır, 3 yaralı

1 Vatan Caddesi'nde alkollü sürücü dehşeti: 2'si ağır, 3 yaralı

Adana'da şok asayiş uygulaması

2 Adana'da şok asayiş uygulaması

hızWeb