İğne Deliği 12 Yaşında

İğne Deliği Gençlik Merkezi’nin 12. yaşı, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı törende kutlandı

İğne Deliği 12 Yaşında

 

Toplum Gönülleri Vakfı ile Atakum Belediyesi işbirliği ile 2003 yılında kurulan İğne Deliği Gençlik Merkezi, 12. yaşını eski ve yeni gönüllülerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen törenle kutladı. Yalı Kafe’de düzenlenen törene Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Şeref Aydın’ın yanı sıra merkeze maddi ve manevi destek veren kuruluşlar ve şirketlerin yöneticileri katıldı.

Gençlere ve gençlerin projelerine büyük önem verdiklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak gençlerimize büyük önem veriyoruz. Projelerimizde, çalışmalarımızda, aktivitelerimizde gençlerimizle birlikte adım atıyor, projelerini ya da önerilerini dikkate alıyoruz. Bu anlamda İğne Deliği Gençlik Merkezi de ilçemizde faaliyet gösteren ancak tüm şehrin damarlarında hissedilen etkin bir topluluk. İğne Deliği gençliğiyle sık sık buluşuyor, ortak akıl doğrultusunda hareket ediyoruz. Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden birisi olan OMÜ’nün ilçemizde bulunması, bizi gençlere karşı daha duyarlı, daha kapsamlı işler yapmaya teşvik ediyor. Bu kapsamda Atakum Belediyesi Gençlik Masasını kurduk ki, bu sayede gençlerimizle daha sıkı bir diyalog içerisine girdik. Görüş farkı gözetmeksizin, her kesimden gencin buluştuğu İğne Deliği Gençlik Merkezinin yeni yaşını kutluyor, gençlerimizle birlikte daha nice seneleri birlikte geçirmeyi diliyoruz. Sizleri seviyoruz” dedi.

TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü Oğuzhan Öztanır ise yaptığı konuşmada, merkezde sağlanan birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, “Biz büyük bir aileyiz. Ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, her kesimden ve görüşten gencin bir arada olduğu bu büyük aile bugün 12. yaşını kutluyor. Kurulduğu günden bu güne bizden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz. Sosyal, kültürel, sportif ve istihdama dayalı onlarca projenin hayata geçirildiği merkezimizin Türkiye’ye örnek olduğunu duyuyoruz. Bununla gurur duyuyoruz. Her zaman yanımızda olan başta Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyoruz. Sizler sayesinde güçleniyor, daha etkin ve kapsamlı işlere imza atıyoruz” diye konuştu.

İğne Deliği Gençlik Merkezine destek veren diğer katılımcıların da davetlilere seslendiği törenin sonunda, hazırlanan 12. yıl pastası kesildi. Bütün davetlilerin birlikte gerçekleştirdiği pasta kesimi sonrası günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. Başkan Taşçı, pasta kesiminin ardından kutlamaya katılan gençlerle uzun süre sohbet etti. Gençlere eğitim hayatlarıyla ilgili sorular soran Başkan Taşçı, kendi üniversite öğrenciliği yıllarından bahsetti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Samed kampa katılmadı

1 Samsunspor'da Samed kampa katılmadı

Düğün dönüşü şok olay! Gözyaşlarına boğuldular...

2 Düğün dönüşü şok olay! Gözyaşlarına boğuldular...

Samsun'da sinir krizi geçiren kadın ortalığı birbirine kattı

3 Samsun'da sinir krizi geçiren kadın ortalığı birbirine kattı

Samsunspor'a Batıpark mı Doğupark mı?

4 Samsunspor'a Batıpark mı Doğupark mı?

Yüksel Yıldırım: 'Yolumuz dikenli, ayağını seven gelmesin'

5 Yüksel Yıldırım: 'Yolumuz dikenli, ayağını seven gelmesin'

22 Temmuz Pazartesi Samsun hava durumu

6 22 Temmuz Pazartesi Samsun hava durumu

Samsun'da hastane yolunda kaza! 1 ölü, 3 yaralı

7 Samsun'da hastane yolunda kaza! 1 ölü, 3 yaralı

Samsunspor taraftarları her yerde

8 Samsunspor taraftarları her yerde

Yücel Uyar: 'Neşemiz yerinde'

9 Yücel Uyar: 'Neşemiz yerinde'

Yalçın Kılınç, Samsunspor'da

10 Yalçın Kılınç, Samsunspor'da