Kabus gibi...

Samsun Büyükşehir Belediyesi ne ait vidanjör, freninin patlaması sonucu park halindeki otomobile çarparak devrildi. Belediye çalışanı 3 kişinin yaralandığı kazada, vidanjör sürücüsünün soğukkanlı davranışı olası bir faciayı önledi

Kabus gibi...

Samsun un Tekkeköy İlçesi nde, 39 yaşındaki Serdar Çaylayık ın kullandığı Büyükşehir Belediyesine ait 55 LL 828 plakalı vidanjör, İstiklal Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Caddesi nde rampa indiği sırada freni patladı.

OTOMOBİLİ ATINA ALDI
Kimseye zarar vermeden aracı durdurabilmek için çaba sarfeden sürücü Çaylayık, önce çöp konteynırına daha sonra da bir evin bahçe duvarına çarptı. Buna rağmen vidanjörü durduramayan sürücü, yolun bittiği yerin kalabalık olması nedeniyle aracını park halinde bulunan Gülnur Yüzbaşı ya ait 55 VE 260 plakalı otomobile çevirdi. Otomobili altına alıp sürükleyen vidanjör, insanların yoğun olduğu bölgeye ulaşmadan devrildi.

ÜÇ KİŞİ YARALANDI
Olası bir faciayı önleyen sürücü Serdar Çaylayık ile yanında bulunan 50 yaşındaki Hasan Tak ve 25 yaşındaki Samet Karagöz yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar hemen yaralıların yardımına koştu. Yaralılar, olay yerine gelen 112 Acil Servis cankurtaranı ve özel otomobillerle Medicana Samsun Hastanesi ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.  Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

1 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

2 Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

3 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

Samsunspor'da maaş krizi

4 Samsunspor'da maaş krizi

Bakan Demircan Samsun'da

5 Bakan Demircan Samsun'da

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

6 Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

90 bin sınırı yeterli değil

7 90 bin sınırı yeterli değil

'Bu saatten sonra'

8 'Bu saatten sonra...'

Engin İpekoğlu'nun yüzü gülüyor

9 Engin İpekoğlu'nun yüzü gülüyor

Hedefim ilk 6

10 Hedefim ilk 6