LAYSİAD desteğe hazır

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan’ı ziyaret eden, LAYSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Ladik’te yapımı devam eden Meslek Yüksek Okulu için üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır oldukları mesajı verdi

LAYSİAD desteğe hazır

Ladikli Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği (LAYSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Akan’la Ladik’te yapılan Ondokuz Mayıs Meslek Yüksek Okulu’nun son durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.  

BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR
Ziyarette konuşan LAYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Gür, Ladik’in, Ladik’te yapılan Meslek Yüksek Okulu’nun ilçe için önemine dikkat çekip, “Eğitime katkının günümüzde de devam etmesi için ilçemizde kurulmasını istediğimiz yüksek okul projesi de bizim için son derece önemlidir. Yüksek okulun Ladik’te olması adına, Ladik halkı üzerine düşen bütün görevleri yaparak okul binasını protokolde istenildiği hale getirmiştir. Bizler okulun bir an önce eğitime açılmasını istiyoruz. Okulun bitirilmesi ile ilgili üzerimize düşen ve düşecek bütün görevleri yapmaya hazırız. Amacımız, mümkün olan en kısa sürede okulun eğitime açılmasıdır dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ise, dernek üyelerine eğitime yönelik katkılarından ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Yapılan görüşme sonunda, yaşanan sıkıntıları aşmak adına beraber hareket etme kararı alındı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Taner Taşkın'ın yeni takımı

1 İşte Taner Taşkın'ın yeni takımı

Dev maç dev statta

2 Dev maç dev statta

Finansmanı AB sağlıyor! Samsun'da kurulacak

3 Finansmanı AB sağlıyor! Samsun'da kurulacak

Eşini ağaçta asılı halde buldu!

4 Eşini ağaçta asılı halde buldu!

Samsunspor'dan Avrupa açılımı

5 Samsunspor'dan Avrupa açılımı

Cemil Deveci ilk projesini hayata geçirdi

6 Cemil Deveci ilk projesini hayata geçirdi

Samsun'da küfürleşme yüzünden kan aktı!

7 Samsun'da küfürleşme yüzünden kan aktı!

Riske edilmediler

8 Riske edilmediler

İsmet Taşdemir: 'Suçlu aramaya gerek yok'

9 İsmet Taşdemir: 'Suçlu aramaya gerek yok'

Samsun'da 17 ayrı suçtan aranan kadın yakalandı!

10 Samsun'da 17 ayrı suçtan aranan kadın yakalandı!