Hedef 2019

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, biraraya geldiği Samsun Teşkilat ına, 2019 yılında yapılacak yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini hedef gösterdi

Hedef 2019

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Biz tüm Türkiye’yi temsil eden ve tüm vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenen bir kadroyuz” diyerek biraraya geldiği Samsun teşkilatına, 2019 yılında yapılacak yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini hedef gösterdi. 

TEŞKİLATLA BULUŞTU
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, aralarında AK Parti Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırıcalı, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve İl Başkanı Muharrem Göksel’in de bulunduğu Samsun AK Parti il teşkilatı ile kahvaltıda bir araya geldi.

HEP BERABER
Bakan Çağatay Kılıç, Samsun teşkilatıyla Ankara’da bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisini kırmayıp daveti kabul eden tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti. 2019 yılına kadar Türkiye’de herhangi bir seçim yapılmayacağının altını çizen Bakan Çağatay Kılıç, “İcraatlarımıza, çalışmalarımıza devam edeceğiz ve inşallah AK Parti kadrolarının bugüne kadar ortaya koymuş olduğu duruşla yolumuzu yürüyeceğiz” dedi.
AK Parti’nin kurucu genel başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakan olarak AK Parti ve Türkiye’yi belli bir noktaya taşıdığını kaydeden Bakan Çağatay Kılıç, 2014 yılından itibaren Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hep beraber yürüyeceklerini vurguladı.

SAMSUN UN ÖNEMİ AYRI
Yeni dönemde Samsun’a ve Samsun’daki hemşehrilerine nasıl daha iyi ve verimli hizmet verebilecekleri noktasında çalışmalar yapacaklarını belirten Bakan Çağatay Kılıç, “Bugün ben icra görevindeyim, Çiğdem Hanım Genel Başkan Yardımcımız, Samsun’un milletvekilleri hep birlikte buradayız. Seçildikten sonra hepimiz tüm Türkiye’nin milletvekilleriyiz ama Samsun’un tabii ki bizim için ayrı bir önemi var. Teşkilatlardaki, partideki, milletvekilliği görevleri, icra görevi, patimizin üst kurulundaki görevlerinin hepsinin amacı, AK Parti bayrağını ve Türkiye Cumhuriyeti Bayrağını en üst seviyeye taşımaktır” şeklinde konuştu.

GURURLUYUM
Belli bir dönem için görev yapılan makamın büyüsüne kapılıp farklı işler içine girenlerin, oy verenlerle, teşkilatla aralarına mesafe koyanların ve nefsini çalışmalarının önüne koyanların, görevleri bittiği zaman hatırlanmayacağını kaydeden Bakan Çağatay Kılıç, dedesi İlyas Kılıç’ı örnek vererek şöyle konuştu: “Ben bu örneği verebildiğim için her zaman gurur duydum. Benim rahmetli büyükbabam gibi 20 sene vatana millete hizmet edip görevden ayrıldıktan sonra bile insanlar sizi hayırla yad ediyor ve kapınıza gelip sizle sohbet etmek istiyorsa bir şeyleri başarmışınız demektir. AK Parti’nin içerisinde de kendi ailelerimizde de bunlar ve bunların sayısını çoğaltmakla yükümlüyüz. Bir olacağız, beraber olacağız, hep beraber partimizin başarısı, ülkemizin başarısı ve şehrimizin hem ülke içinde hem dünyada daha fazla tanınması için ter dökeceğiz.”

EL ELE KOLKOLA
Kimin nerede olduğunun ve ne yaptığının konuşulmasının sadece vakit ve enerji kaybettireceğini belirten Bakan Çağatay Kılıç, “Bugün tüm milletvekillerimizle buradayız ve hep beraber sizlerle el ele, kol kola yürüyeceğiz. Şimdiden 2019 seçimleri için çalışmaya başladık. AK Parti’de seçimin bittiği gün bir sonraki seçim çalışmalarının başladığı gündür. Ama asıl hedefimiz Cumhuriyetimizin 100.yılında ülkemizi dünyadaki ilk 10 ekonomi arasına taşımak. Onun için de yapmamız gereken çalışmalara başladık” ifadelerini kullandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yarın reform paketi ve yapılacak icraatlarla ilgili açıklama yapacağını hatırlatan Bakan Çağatay Kılıç, “Biz 78 milyonun hükümetiyiz ve biz tüm Türkiye’yi temsil eden ve tüm vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenen bir kadroyuz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Samsun teşkilatı üyeleri AK Parti Grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının ardından AK Parti Samsun heyeti Başbakan Ahmet Davutoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sonu mutluluk olsun

1 Sonu mutluluk olsun

Anlaşmalar tamam... Samsunspor'a geliyorlar

2 Anlaşmalar tamam... Samsunspor'a geliyorlar

Kriz, yatırım projelerini vurdu...Samsun'da tasfiye talepleri peş peşe geliyor!

3 Kriz, yatırım projelerini vurdu...Samsun'da tasfiye talepleri peş peşe geliyor!

Samsun'da 16 yaşındaki çocuk bulduğu silahı eve getirdi... Sonrası korkunç

4 Samsun'da 16 yaşındaki çocuk bulduğu silahı eve getirdi... Sonrası korkunç

Samsun'da korkunç kaza! 2'si çocuk 9 yaralı

5 Samsun'da korkunç kaza! 2'si çocuk 9 yaralı

Ahmet Altın tarz değiştirdi

6 Ahmet Altın tarz değiştirdi

Koca dehşeti! Eşini göğsünden vurdu

7 Koca dehşeti! Eşini göğsünden vurdu

Yönetim başarı diledi

8 Yönetim başarı diledi

Haber Medya'dan kamuoyuna duyuru

9 Haber Medya'dan kamuoyuna duyuru

İlyas Kubilay Yavuz sezona hazır

10 İlyas Kubilay Yavuz sezona hazır