2016 atılım yılı olacak

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Belediye olarak gördüğümüz her soruna el atıyoruz. 2016 Terme için atılım yılı olacak dedi.

 2016 atılım yılı olacak

İlçenin stabilize ve bozuk yollarında başlatılan düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdüren Terme Belediyesi, Yunus Emre Mahallesi, Çay Mahallesi ve Yeni Mahalle de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor. Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında ilçenin Yunus Emre Mahallesinde 5000 m2, Çay Mahallesi’nde 6700 m2 ve Yeni Mahalle’de bin 500 metrekare yol ve kaldırım inşaatı yapıldı.

DAHA MODERN OLACAK
Kilit parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak. Vatandaşlarımızın toz ve çamur gibi sorunlarını çözmek ve çevre düzenlemesini güzelleştirmek için başlattığımız kilitli parke ve bordür taşı çalışmalarımıza devam ediyoruz diye konuştu.

YOL MEDENİYETTİR
Terme Belediyesi hizmetlerine kazandırılan yeni araç ve iş makinaları ile birlikte, 2016 yılında yol konusunda ilçe genelinde önemli çalışmalar yapılacağına vurgu yapan Başkan Kul, sözlerini şöyle sürdürdü: Bir yerin gelişip kalkınabilmesi için öncelikle ulaşımının rahat olması gerekir. Yol bir medeniyet sembolüdür. Ulaşımın gittiği yere hizmet gider. Biz bu doğrultuda çaba harcıyoruz. Belediye olarak gördüğümüz her soruna el atıyoruz. 2016 Terme için atılım yılı olacak.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi