Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

2016 atılım yılı olacak

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Belediye olarak gördüğümüz her soruna el atıyoruz. 2016 Terme için atılım yılı olacak dedi.

 2016 atılım yılı olacak

İlçenin stabilize ve bozuk yollarında başlatılan düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdüren Terme Belediyesi, Yunus Emre Mahallesi, Çay Mahallesi ve Yeni Mahalle de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor. Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında ilçenin Yunus Emre Mahallesinde 5000 m2, Çay Mahallesi’nde 6700 m2 ve Yeni Mahalle’de bin 500 metrekare yol ve kaldırım inşaatı yapıldı.

DAHA MODERN OLACAK
Kilit parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak. Vatandaşlarımızın toz ve çamur gibi sorunlarını çözmek ve çevre düzenlemesini güzelleştirmek için başlattığımız kilitli parke ve bordür taşı çalışmalarımıza devam ediyoruz diye konuştu.

YOL MEDENİYETTİR
Terme Belediyesi hizmetlerine kazandırılan yeni araç ve iş makinaları ile birlikte, 2016 yılında yol konusunda ilçe genelinde önemli çalışmalar yapılacağına vurgu yapan Başkan Kul, sözlerini şöyle sürdürdü: Bir yerin gelişip kalkınabilmesi için öncelikle ulaşımının rahat olması gerekir. Yol bir medeniyet sembolüdür. Ulaşımın gittiği yere hizmet gider. Biz bu doğrultuda çaba harcıyoruz. Belediye olarak gördüğümüz her soruna el atıyoruz. 2016 Terme için atılım yılı olacak.EN ÇOK OKUNANLAR

Dostluk maçı ertelendi

1 Dostluk maçı ertelendi

Mesaiye devam

2 Mesaiye devam

Bakan Kılıç Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsunda

3 Bakan Kılıç: 'Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsun'da'

Şehzadelerden anlamlı kampanya

4 Şehzadeler'den anlamlı kampanya

Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesine müjde

5 Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesi'ne müjde

Gücümüzü Bakan Kılıçtan alıyoruz

6 Gücümüzü Bakan Kılıç'tan alıyoruz

Nerede hareket

7 Nerede hareket...

Hükümetleri halk kuracak

8 Hükümetleri halk kuracak

Korkutmaya çalışıyorlar

9 Korkutmaya çalışıyorlar

Trabzonspora nazar değdi

10 Trabzonspor'a nazar değdi