Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başkan Tok un Ankara çıkarması

Girişimci belediyecilik konusunda Ankara da temaslarda bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Koordineli ve uyumlu çalışma ilçemize yatırım kazandırmaktadır. Uyumlu çalışmanın şehre ve kente faydası var dedi.

Başkan Tok un Ankara çıkarması

Ankara da biri dizi görüşmelerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Burdur Milletvekili Reşat Petek, eski Sağlık Bakanı Erzurum Milletvekili Recep Akdağ ve bazı bürokratları ziyaret etti.

GRUP TOPLANTISINA KATILDI
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın teşkilat ve belediye başkanlarına yönelik gerçekleştirdiği davetin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu nun başkanlığında gerçekleşen AK Parti Grup toplantısını izledi. Tok, grup toplantısının ardından bizi ziyaretler gerçekleştirerek belediye hizmet ve projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

UYUMLU ÇALIŞMAK FAYDALI
Girişimci belediyecilik anlayışıyla Ankara da bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Başkan Erdoğan Tok, Koordineli ve uyumlu çalışma ilçemize yatırım kazandırmaktadır. Uyumlu çalışmanın şehre ve kente faydası vardır. Biz Ankara ile olan diyaloglarımızda istişarelerde bulunarak ilçemize yatırım konusunda neler çekebiliriz anlayışıyla çalışmaktayız diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Trumpun benzeri devir teslim törenini pür dikkat izledi

1 Trump'un benzeri devir teslim törenini pür dikkat izledi

Giresunda karakol saldırısının faillerinden 3ü ölü, 1i yaralı ele geçirildi

2 Giresun'da karakol saldırısının faillerinden 3'ü ölü, 1'i yaralı ele geçirildi

Anayasa değişiklik teklifi 16 Maddesi 342 oyla kabul edildi

3 Anayasa değişiklik teklifi 16. Maddesi 342 oyla kabul edildi

FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi

4 FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi