Kavak a iki katlı Gençlik Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kavak ta yapılacak olan Gençlik Merkezi için çalışmalara başlandı.

Kavak a iki katlı Gençlik Merkezi

Kavak taki gençleri sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirmek ve yetiştirmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı nca Kavak Gençlik Merkezi için çalışmalara başlandı. 

KAVAK İÇİN DÖNÜM NOKTASI
Yeni yılda birçok projenin açılışını yapacaklarını belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçemizde yapımı halen devam eden birçok projede sona gelindi. 2016 yılı içerisinde toplu halde birçok projeyi ilçemize kazandıracağız. Gençlik ve Spor Bakanlığımızca yapılan Kavak Gençlik Merkezimizin çalışmalarına bugün başlanıldı. İlçemizdeki gençlerimizi sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirmek ve yetiştirmek amacıyla yapılacak olan Gençlik Merkezimiz şimdiden ilçemize hayırlı olsun diye konuştu.

İKİ KATLI OLACAK
Kavak Gençlik Merkezi için başlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şöyle devam etti: Soğuksu Mahallesi Adnan Menderes Caddesi nde yapımına başlanılan Kavak Gençlik Merkezimiz 2 katlı olacak. İçerisinde derslik, bilgisayar odası, kütüphane, el işi odası, sergi salonu, sosyal aktivite odası, görsel sanatlar atölyesi ve kafeterya bulunuyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için bu tür sosyal aktivitelerin her zaman önemli, bizim için de bu nedenle önemi büyük dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

1 Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da

2 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da

Bodrum'da ekipleri alarma geçiren patlama

3 Bodrum'da ekipleri alarma geçiren patlama