Yaşanmaz hale geldi

Saadet Partisi Samsun Kadın Kolları İl Başkanı Semra Odabaş, Dünya, bir kaç zalimden dolayı milyonlarca mazlumun haklarının ihlal edildiği yaşanmaz bir yer haline geldi dedi

Yaşanmaz hale geldi

Saadet Partisi Samsun Kadın Kolları İl Başkanı Semra Odabaş, İnsan Hakları Haftası dolayısıyla basın açıklaması yaptı. Odabaş, Ülkemizde, bölgemizde ve tüm dünyada ihlal edilen insan haklarına karşı tepkimizi ifade etmek adına bu basın açıklamasını yapıyoruz. Buradan sesimizi tüm dünyaya ulaştırmanın derdindeyiz. Yaşadığımız dünya, bir kaç zalimden dolayı milyonlarca mazlumun yaşadığı bir dünya haline gelmiştir. İnsanın canının, namusunun, ticaret yapma hakkının, nesilleri koruma hakkının, inanç ve fikir özgürlüğü hakkının çok rahat bir şekilde ihlal edildiği bir dönemde yaşıyoruz. Kendi menfaatleri uğruna başka insanların mallarına, canlarına, namuslarına, topraklarına göz diken zalim devletlerin dünyayı yönettiği ve bununla da yetinmeyip İnsan Hak ve Özgürlüklerin güya savunucusu gibi görünme çalışmalarını burada en keskin ifade ile kınıyoruz diye konuştu.

ADİL DÜZEN ŞART
Odabaş açıklamasını şöyle sürdürdü: Siyonist devletlerin ortaya koyduğu Yeni Dünya Düzenine karşı biz Saadet Partisi olarak Adil Bir Dünya Düzeninin kurulması gerektiğini ve ancak bu şekilde insan hak ve özgürlüklerinin gerçek manada korunacağını ve hayata tatbik edileceğini ifade ediyoruz ve savunuyoruz. İnsan Haklarını hiçe sayan bu Siyonist Devletlerden İnsan Haklarını ve Özgürlüklerini korumayı beklemek beyhudedir ve akla aykırıdır.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un o ilçesi kenevir üretim merkezi olma yolunda

1 Samsun'un o ilçesi kenevir üretim merkezi olma yolunda

Ambulans ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı

2 Ambulans ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı

Kahramanmaraş'ta yangında 2 aylık bebek öldü

3 Kahramanmaraş'ta yangında 2 aylık bebek öldü

Mısır'da intihar saldırısı: 2 ölü

4 Mısır'da intihar saldırısı: 2 ölü

Şişli'de 4 katlı binada korkutan yangın

5 Şişli'de 4 katlı binada korkutan yangın

19 Şubat Salı Samsun hava durumu..

6 19 Şubat Salı Samsun hava durumu..

İp koptu hayatı kurtuldu

7 İp koptu hayatı kurtuldu

Samsunspor taraftarlarından talep

8 Samsunspor taraftarlarından talep

Samsun'da üretildi! Hedef kitle 'gizli görevliler'

9 Samsun'da üretildi! Hedef kitle 'gizli görevliler'

Samsun'da FETÖ operasyonu: 9 komiser adliyede

10 Samsun'da FETÖ operasyonu: 9 komiser adliyede