Ziaja dan cilt bakım günleri

Samsun da seçkin noktalarda satışa sunulan Polonya nın lider markası Ziaja ve B&B Kozmetik in düzenlediği cilt bakım günleri yoğun ilgi gördü.

Ziaja dan cilt bakım günleri

Eczacı Alexandra ve Zenon Ziaja tarafından 26 yıl önce kurulan ve Polonya nın lider kozmetik markası olarak hizmet veren Ziaja ve B&B Kozmetik, cilt bakım günleri düzenledi. Yoğun ilginin olduğu cilt bakım günlerinde marka hakkında bilgi veren Ziaja Türkiye Yöneticisi Özcan Yılmaz, Ziaja, dünya kozmetik pazarında ilk 5 markanın içerisinde yer alıyor dedi.

İLK BEŞİN ARASINDA
Ziaja nın yıllık 65 milyon adet üretim yaptığını belirten Yılmaz, Ziaja, Polonya nın lider kozmetik markası olarak hizmet vermekte. Avrupa da 22, dünyada 44 ülkeye satılan Ziaja, dünya kozmetik pazarında ilk 5 markanın içerisinde yer alıyor. Ziaja Türkiye olarak bu muhteşem markayı hem Samsun da hem de Türkiye de satışa sunmaya başladık. Samsun da BB Kozmetik ile başladığımız bu operasyona diğer firmalarla devam ediyoruz. Ziaja olarak hedefimiz, ilk bir yıl içerisinde 81 ilde genel dağıtım sağlamak, ilk üç yıl içerisinde ise Türkiye nin lider ilk 5 kozmetik firmasından biri olmak diye konuştu.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ 
Cilt bakımı için doğru tercihin Ziaja olduğunu kaydeden Ziaja Türkiye Ürün Müdürü Pınar Battal, Ürünlerimizin ham maddesi cilt tiplerine göre değişiyor. Keçi sütü, manuka, yasemin, lifting, deniz yosunu serisi gibi bir çok ürün serimiz var. Her ürünün temzileme sütü, toniği, gece-gündüz kremi, göz kremi mevcut. Ziaja ile düzenlediğimiz cilt bakım günlerinde hem erkek hem de kadınlara bakım yaptık. Bakım aşamaları çok önemli. Bu anlamda, öncelikle cildi uygun bir ürünle temizliyoruz. Ardınan cilt tipine uygun peeling yaparak cildi ölü tabakadan arındırıyoruz. Daha sonra cildin kan dolaşımını arttırmak için masaj yapıyoruz. Ve son olarak maske yaparak cildin ışıldamasını ve yenilenmesini sağlıyoruz. Maske işlemini cilde uygun nemlendirici ve göz kremi ile bitiriyoruz. Tüm bu aşamaları Ziaja nın geniş ürün yelpazesini kullanarak yapabiliyoruz ifadelerini kullandı.

Ayşe KUŞCU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

2 Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

3 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Prova Samsunspor'un

4 Prova Samsunspor'un

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

6 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

7 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

8 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

9 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti