Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

“Derdimiz partimizin ikbalidir”

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Bizim derdimiz partimizin ikbalidir. Bizim ikbalimizin partinin ikbalinden geride kalması lazım. Başarılı olmanın sırrı budur” dedi.

“Derdimiz partimizin ikbalidir”

“AK Parti İlkadım İlçe 25. Danışma Meclisi Toplantısı” İlkadım Belediyesi Çok Amaçlı Gençlik Merkezi’nde (ÇAGEM) yapıldı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, toplantının açılış konuşmasını yaptı.

Ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bize gelen insanların talepleri var. AK Parti gönüllerin partisidir. Genel Başkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız bize bu düsturu böyle nakşetti ve biz de böyle devam ediyoruz. Ne söz verdiysek o sözün arkasında durmamız lazım. Biz AK Parti olarak istişare kültürünü şiar edinmişiz. Sokakta olanın bize, Ankara’da olanların ise vatandaşa ulaşması gerekmektedir. Sadece hükümetin değil, belediyelerin çalışmalarının da sokağa aktarılması gerekmektedir. Bu da bizi vatandaşla hükümet arasındaki bir konuma getirmektedir. İstişare toplantılarımızın en önemli unsuru budur. Biz burada vatandaşlarımızın ne istediğini bilmeliyiz ki, silsile yoluyla Ankara’ya ulaştırabilelim. Seçimlerde tüm teşkilatlarımız, olağanüstü çalıştı. Verilen oylar, milletin ferasetidir. AK Parti teşkilatlarının özverili ve büyük bir çaba göstererek gerçekleştirdiği çalışmaların; millete AK Parti’yi doğru anlatmanın neticesidir. Milletimize bir şeyler anlatmak gerekiyordu. Anlattık ve başarılı olduk. Önümüzdeki seçimlerde de daha iyilerini yapacağız. Bizim derdimiz partimizin ikbalidir. Bizim ikbalimizin partinin ikbalinden geride kalması lazım. Başarılı olmanın sırrı budur” diye konuştu.

Hükümet programının açıklandığını hatırlatan Göksel, “Bizim için, ‘söylemleri seçim vaadi, bu vaatleri kimse yapamaz’ dediler. Daha muhalefet liderleri dillendiremeden, bu vaatlerin gerçekleşeceği açıklandı. Asgari ücretin bin 300 TL olması, esnafa 30 bin TL can suyu kredisi, öğrenci bursları ve kredilerinin 400 TL ye çıkarılması gibi konular, 24 Aralık tarihinde bakanlar kurulundan geçerek gerçekleşecek. Biz bunları yapmak için bir şey yapmadık. Petrol ya da altın bulmadık. AK Parti çalıştı ve bu vaatler gerçekleşiyor. Yeni bütçe çalışmaları var. CHP kalıcı bütçe istemediği için CHP kalıcı bütçe istemediği için şuan 3 aylık bütçe çalışması yapılıyor. Yeni Anayasa için çalışmalar var. Buna da engel oluyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak istiyorlar deniliyor. Bunları söyleyenler, sizler de aday çıkartın, sizin adayınız başkan olsun. Başkanı vatandaş seçecek. Onlar biz olamıyorsak Recep Tayyip Erdoğan’da olmasın diyorlar. Biz doğruları yaparak, doğru hareket edip istikametimizi kaybetmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda bazı partililere teşekkür belgesi verildi.

“DerdimizEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

1 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

2 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor 46 farklı isim

3 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

4 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsun Haber  Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

5 Samsun Haber: Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

6 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

7 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Giresun Haber Giresunda yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

8 Giresun Haber: Giresun'da yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

9 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

 Kopyala-yapıştır

10 Kopyala-yapıştır...