Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

“Derdimiz partimizin ikbalidir”

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Bizim derdimiz partimizin ikbalidir. Bizim ikbalimizin partinin ikbalinden geride kalması lazım. Başarılı olmanın sırrı budur” dedi.

“Derdimiz partimizin ikbalidir”

“AK Parti İlkadım İlçe 25. Danışma Meclisi Toplantısı” İlkadım Belediyesi Çok Amaçlı Gençlik Merkezi’nde (ÇAGEM) yapıldı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, toplantının açılış konuşmasını yaptı.

Ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bize gelen insanların talepleri var. AK Parti gönüllerin partisidir. Genel Başkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız bize bu düsturu böyle nakşetti ve biz de böyle devam ediyoruz. Ne söz verdiysek o sözün arkasında durmamız lazım. Biz AK Parti olarak istişare kültürünü şiar edinmişiz. Sokakta olanın bize, Ankara’da olanların ise vatandaşa ulaşması gerekmektedir. Sadece hükümetin değil, belediyelerin çalışmalarının da sokağa aktarılması gerekmektedir. Bu da bizi vatandaşla hükümet arasındaki bir konuma getirmektedir. İstişare toplantılarımızın en önemli unsuru budur. Biz burada vatandaşlarımızın ne istediğini bilmeliyiz ki, silsile yoluyla Ankara’ya ulaştırabilelim. Seçimlerde tüm teşkilatlarımız, olağanüstü çalıştı. Verilen oylar, milletin ferasetidir. AK Parti teşkilatlarının özverili ve büyük bir çaba göstererek gerçekleştirdiği çalışmaların; millete AK Parti’yi doğru anlatmanın neticesidir. Milletimize bir şeyler anlatmak gerekiyordu. Anlattık ve başarılı olduk. Önümüzdeki seçimlerde de daha iyilerini yapacağız. Bizim derdimiz partimizin ikbalidir. Bizim ikbalimizin partinin ikbalinden geride kalması lazım. Başarılı olmanın sırrı budur” diye konuştu.

Hükümet programının açıklandığını hatırlatan Göksel, “Bizim için, ‘söylemleri seçim vaadi, bu vaatleri kimse yapamaz’ dediler. Daha muhalefet liderleri dillendiremeden, bu vaatlerin gerçekleşeceği açıklandı. Asgari ücretin bin 300 TL olması, esnafa 30 bin TL can suyu kredisi, öğrenci bursları ve kredilerinin 400 TL ye çıkarılması gibi konular, 24 Aralık tarihinde bakanlar kurulundan geçerek gerçekleşecek. Biz bunları yapmak için bir şey yapmadık. Petrol ya da altın bulmadık. AK Parti çalıştı ve bu vaatler gerçekleşiyor. Yeni bütçe çalışmaları var. CHP kalıcı bütçe istemediği için CHP kalıcı bütçe istemediği için şuan 3 aylık bütçe çalışması yapılıyor. Yeni Anayasa için çalışmalar var. Buna da engel oluyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak istiyorlar deniliyor. Bunları söyleyenler, sizler de aday çıkartın, sizin adayınız başkan olsun. Başkanı vatandaş seçecek. Onlar biz olamıyorsak Recep Tayyip Erdoğan’da olmasın diyorlar. Biz doğruları yaparak, doğru hareket edip istikametimizi kaybetmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda bazı partililere teşekkür belgesi verildi.

“DerdimizEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun ilk yerli tramvayı test ediliyor

1 Samsun'un ilk yerli tramvayı test ediliyor

Samsunsporda revizyon

2 Samsunspor'da revizyon

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına dev operasyon

3 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına dev operasyon!

Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki

4 Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki...

Samsunda feci kaza Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

5 Samsun'da feci kaza! Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

Samsun yolunda faciadan dönüldü

6 Samsun yolunda faciadan dönüldü

Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

7 Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

Define merakı sonu oldu

8 Define merakı sonu oldu!

Samsundan önemli uyarı Bu karar balıkçılığı bitirir

9 Samsun'dan önemli uyarı: Bu karar balıkçılığı bitirir

Samsun Adliyesinde FETÖ operasyonu 8 gözaltı

10 Samsun Adliyesi'nde FETÖ operasyonu! 8 gözaltı