Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Şehrimizi değerlerimizle yükseltiyoruz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bir şehrin sadece fiziki gelişiminin yeterli olmadığına işaret ederek, Yaptığımız sosyal, kültürel yatırımlarla şehrimizi aynı zamanda değerlerimizle birlikte yükseltiyoruz dedi

Şehrimizi değerlerimizle yükseltiyoruz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, işadamı Recai Erol önderliğinde başlatılan ve Canik Belediyesi nin destek verdiği Sancaktepe Camii için düzenlenen pilav etkinliğine katıldı. Etkinlikte vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, camilerin halkın katkılarıyla yapıldığını belirterek, Bizim kültürümüzde tarihten beri halkımız ibadethanelerini kendisi yapmaktadır. Sancaktepe Camimizi de halkımızın destek vereceğine ve bu güzel eseri yükselteceğine inanıyorum dedi.

HEDEF, MUTLU BİR ŞEHİR
Canik Belediyesi olarak önemli fiziki yatırımlar yaptıklarını, ancak bunların yanında sosyal ve kültürel gelişimi de ihmal etmediklerini ifade eden Genç, Şehrin estetiği mimarisi, insanın estetiği ise ahlakıdır. Biz de ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetiştirmek için sosyal ve kültürel yatırımlar yapıyoruz. Çünkü bir şehrin sadece fiziki olarak geleceğe taşınması mümkün değildir. Şehre ruh kazandıracak, değerlerini öne çıkaracak ve mutlu bir şehir ortaya çıkaracak yatırımlar da gereklidir dedi.

EN FAZLA YATIRIM
Gelecek adına çocuk, gençler ve kadınlara yönelik en fazla yatırımı yapan belediye olduklarına dikkat çeken Genç, Biz mahallelerimize açtığımız Sıbyan Okulları, Hanım Konakları, Gençlik Merkezleri, Aile Okulları ile fiziki, sosyal ve kültürel dönüşümü tamamlıyoruz diye konuştu.

Etkinlikte işadamı Recai Erol da, katkılarından dolayı Başkan Osman Genç e teşekkür etti. Yoğun ilginin olduğu etkinlikte vatandaşlara etli pilav dağıtıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dostluk maçı ertelendi

1 Dostluk maçı ertelendi

Bakan Kılıç Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsunda

2 Bakan Kılıç: 'Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsun'da'

Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesine müjde

3 Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesi'ne müjde

Mesaiye devam

4 Mesaiye devam

Samsunda tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

5 Samsun'da tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

Nerede hareket

6 Nerede hareket...

Şehzadelerden anlamlı kampanya

7 Şehzadeler'den anlamlı kampanya

Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

8 Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

Gücümüzü Bakan Kılıçtan alıyoruz

9 Gücümüzü Bakan Kılıç'tan alıyoruz

Bafra hocalarını unutmadı

10 Bafra hocalarını unutmadı