Kadınlar başımızın tacı

Gümüşhane Gökçe Köyü Derneği’ne mensup kadınları Hanımlar Lokali’nde ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kadınların içerisinde olmadığı hiçbir çalışma mutlak başarıya ulaşamaz. Sizler bizim başımızın tacısınız dedi

Kadınlar başımızın tacı

Samsun’da ikamet eden Gümüşhane Gökçeli kadınları İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali nde ağırlayan Başkan Erdoğan Tok, Samsun da bulunan hemşehri derneklerini önemsediklerini belirterek,  “Hemşehri dernekleri şehrin dinamiğini oluşturmaktadır” dedi.

KADINLAR HER PROJEDE
Kadınların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağına dikkat çeken Başkan Tok, “Erkeklerle her ortamda bir araya geliyoruz. Onlarla esnaf gezileri, mahalle toplantıları, cenaze, düğün ve kahvaltı programlarında bir araya geliyoruz. Bayanlarımızla doğrudan irtibata geçmek ve onlarla diyalog halinde olmak için sosyal hayatta yaşama sevinçlerini arttıracak hizmetleri kazandırmakla başladık. Önceki belediye başkanlığım döneminde burada sizlerin her türlü imkanından faydalandığınız Hanımlar Lokalimizi hizmetinize sunduk diye konuştu.

KADINLAR UNUTULMADI
Kalkancı Mahallesi Ihlamur Bulvarı üzerinde kadınların 5 vakit ibadet edebilecekleri ve derslerini yapabilecekleri Selçuklu mimarisine uygun camii ve külliye inşa ettiklerini ifade eden Başkan Tok, “Selçuklu mimarisine uygun bin 400 kişilik cemaati olacak şekilde bir külliyenin temel kazı çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Tamamen ahşap ve kesme taşlardan oluşacak deniz manzaralı muhteşem bir camii olacak. Bu külliyede hanım kardeşlerimiz rahat rahat abdest alabilecekleri, ferah bir şekilde ibadetlerini yerine getirecekleri bölümler olacak. Bayanlarımız burada 5 vakit ibadetlerini eda edebilecek. Temel kazısına başladığımız bu camiimiz iki yıl gibi bir süre içinde kullanıma açılmış olacak” dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin en büyük AVMsi inşa ediliyor

1 Karadeniz'in en büyük AVM'si inşa ediliyor

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

2 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunsporda Davy Angan tamam

3 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunda bir boğulma vakası daha İmam kurtarılamadı

4 Samsun'da bir boğulma vakası daha! İmam kurtarılamadı

Samsunspordan Tshibumbu bombası

5 Samsunspor'dan Tshibumbu bombası

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

6 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Samsunda 2 kişi araç içinde ölü bulundu

7 Samsun'da 2 kişi araç içinde ölü bulundu

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

8 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsunspordan öğrenciye indirim Kombinede taksit imkanı

9 Samsunspor'dan öğrenciye indirim... Kombinede taksit imkanı!

Samsunda silahlı suç çetesine operasyon 20 gözaltı

10 Samsun'da silahlı suç çetesine operasyon: 20 gözaltı