Yapacak çok işimiz var

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Seçim bitti fakat biz cumartesi ve pazar tam mesai yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapacak çok işimiz var dedi.

Yapacak çok işimiz var

19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından gerçekleştirilen sohbetlerinin bu haftaki konuğu 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu oldu. Sohbette, 2002 yılında AK Parti nin iktidara gelmesiyle Türkiye, insanlık, İslamiyet ve maneviyat adına çok önemli adımlar atıldığını belirten Topaloğlu belediye hizmetlerini anlattı.

DOĞALGAZ YENİ YILDA BAŞLIYOR

Türkiye’de devlete hiçbir masraf yaptırmadan, tamamen sponsor aracılığıyla doğalgaza kavuşan tek ilçenin 19 Mayıs olduğunu belirten Başkan Topaloğlu, Yaklaşık 1 ay sonra 19 Mayıs’ta ana boru hattına doğalgaz verilmiş olacak. Nisan ayından itibaren yüklenici firma ilçede ofis açarak talep toplamaya ve yoğunluğa göre iç hatlar döşenmeye başlayacak. Yerel yöneticilerin sorumluğu ana boru hattını getirmek. Bundan sonrası vatandaşlarımızın talebine göre doğalgaz iç hat dağıtımı yapılacak ifadelerini kullandı.

HER GÜN 150 TALEP ALIYORUZ

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü: İlçemize yeni bir Kültür Merkezi ve Dereköy ile Yörükler Mahallelerimize de birer düğün salonu yapacağız. Projeleri tamamlandı 2016 yılı içinde ihalelerini gerçekleştirerek 1 yıl içinde tamamlamayı planlıyoruz.  Söz verdiğimiz gibi iki mahallemize daha spor kompleksi yapıyoruz. Dereköy ve Yörükler mahallelerimize spor kompleksleri ihalesini de ocak ayının ilk haftasında ihale edeceğiz.  Seçim bitti fakat biz cumartesi ve pazar tam mesai yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapacak çok işimiz var. Bizler 19 mayıs ilçemizde 4 kişiden 3’ünün oyunu almış bir siyasi partinin temsilcileriyiz. Kendimizi çok daha fazla sorumlu hissediyoruz.  2009 yılından beri sabah 8.30- 12.00 arasında belediyedeyim ve makam kapımız hep açık ve her gün yaklaşık 150 kişinin istek ve taleplerini alarak, yaklaşık yüzde 95’inin talep ve isteğini o anda yerine getiriyoruz. Toki için ayırılan yerin zemini kum olduğu için, maliyet yüksek çıkıyor. Şu anda mühendisler ve toki daire başkanı ilçemizde harita üzerinde ve alanda çalışma yapıyorlar. Maliyeti düşürme yolunda bir çalışma gerçekleşiyor.

untitled-3.gifEN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

3 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

 Kaldırım, resmen aday adayı

4 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

5 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Samsunspor daha avantajlı

6 Samsunspor daha avantajlı

Samsunspor'da moraller düzeldi

7 Samsunspor'da moraller düzeldi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

8 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

9 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Kim oynayacak?

10 Kim oynayacak?