O Kadın Konuştu

Samsun un Vezirköprü İlçesi nde tartıştığı eşini tabancayla yaralayan koca canına kıymıştı. Kocası tarafından vurularak yaralanan eş olayın olayın arka yüzünü anlattı.

O Kadın Konuştu

Vezirköprü de eşi tarafından tabancayla vurularak yaralanan 26 yaşındaki Seyhan Öz, Eşimin akrabaları benim hakkımda dedikodu yapmış. Eşim de benimle bu konuyla ilgini konuşurken birden ateş etmeye başladı. Beni vurduktan sonra da intihar etmiş. Sebep olanlar Allah ından bulsun dedi.

Olay Samsun un Vezirköprü İlçesi Çekalan Mahallesi nde dün meydana geldi. Çobanlık yaparak geçimini sağlayan 36 yaşındaki Ali Öz, iddiaya göre tartıştığı 8 yıllık eşi Seyhan Öz ü tabancayla vurdu. 3 kurşun karnına 1 kurşunda eline isabet eden Seyhan Öz yaralandı. Eşinin öldüğünü düşünen Ali Öz, bir el de kendi başına ateş ederek canına kıydı.

esi-tarafindan-vurulan-kadin-esimi-bana-karsi-doldurdular_8716_dhaphoto4.jpg

Ambulansla Vezirköprü Devlet Hastanesi ne kaldırılarak ameliyata edilen genç kadın, başarılı geçen operasyonun ardından servise alındı. Olayın şokunu halen yaşayan Seyhan Öz, başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı. Seyhan Öz, eşini çok sevdiğini belirterek şunları söyledi:

Ailemin yanındaydın eve biraz geç gelince, eşimin akrabaları benimle ilgili dedikodu yapmış. Benim eşimi aldattığımı söylemişler. Eşimi bana karşı doldurmuşlar. Eşim akşam eve gelince bana bugün nerede olduğumu sordu. Ben de ailemle görüştüğümü, onlarla birlikte olduğumu söyledim. Bana inanmadı ve beni sorguya çekti. Tabancayı bana doğrultup yalan söylersen vuracağım seni dedi. O gece beni hiç uyutmadı, defalarca sordu cevaplıyorum, aynı soruyu tekrar soruyordu. O gece hiç uyumadık. Sabaha kadar beni sorguladı. Bana Bu gece çok düşündüm, seni de kendimi de vuracağım dedi. O esnada ben balkondan atladım. Arkamdan 3- 5 el ateş etti. Kurşunlardan üçü karnıma, biri elime geldi. Sonra da eşim, beni öldürdüğünü sanıp kafasına sıkmış. Eşimin ailesinden şikayetçiyim. Namusumla oynadılar, bana iftira attılar. Ali ile iyi anlaşıyorduk, birbirimizi seviyorduk. Yuvamı yıktılar, Sebep olanlar Allah ından bulsun.

KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

İntihar eden Ali Öz, bugün toprağa verildi. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edilen Ali Öz ün cenazesi, Vezirköprü İlçesi Çekalan Mahallesi e getirildi. Öz ün cenazesi merkez camisinde öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrasında aile kabristanlığında defnedildi. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

TFF onayladı... Resmen Yılport Samsunspor

1 TFF onayladı... Resmen Yılport Samsunspor

Samsunsporlu İshak soyuldu!

2 Samsunsporlu İshak soyuldu!

Samsun'da 14 dev firma iflas etti

3 Samsun'da 14 dev firma iflas etti

Samsunspor'da Taşkın'ın tepkisi

4 Samsunspor'da Taşkın'ın tepkisi

Dünyanın 8. harikası

5 Dünyanın 8. harikası

Banda sıkışan işçi feci şekilde can verdi

6 Banda sıkışan işçi feci şekilde can verdi

Fındıklıkta ölü bulundu

7 Fındıklıkta ölü bulundu

Alkışlar Nuri'ye

8 Alkışlar Nuri'ye

Altın fiyatlarında tarihi düşüş

9 Altın fiyatlarında tarihi düşüş

Samsunlu GÜRMED Antepli firmanın oldu

10 Samsunlu GÜRMED Antepli firmanın oldu