Karanlığa son veriyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, yılan hikayesine dönen 19 Mayıs-Bafra arasındaki karayolu aydınlatmasına el attıklarını ve karanlığa son vereceklerini söyledi

Karanlığa son veriyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı,  Samsun - 19 Mayıs arasındaki çalışmaların tamamlanmasının ardından 19 Mayıs- Bafra arasındaki aydınlatma çalışmalarının durduğunu, 4 yıldır bugün yarın yapılacak diye beklenen aydınlatma çalışmalarının bir türlü gerçekleşmediğini belirtti. Kırccalı, Yoğun trafik akışının olduğu bölgede sayısız trafik kazası olmuş çok sayıda can ve mal kaybı yaşanmıştı. YEDAŞ ve karayolu yetkilileri ile görüşerek aydınlatma çalışmaların başlatılması konusunda gerekli adımları attık. AK parti ailesi olarak Samsunumuz ve tüm ilçeleri için hizmet seferberliği içinde olacağız. Her ilçemizin nasırlaşmış problemleri bulunuyor. Bunlar çözüm bekliyor. Bu konularda ne gerekiyorsa el birliği içinde yapmaya çalışacağız dedi. 

AYDINLATMA YAPILACAK
Kırcalı açıklamasını şöyle sürdürdü: Ülkemiz duble yollarda büyük hizmetlere kavuştu. Karadeniz Sahil yolu da bu hizmetlerin bir bölümüdür. Samsun- Bafra, Bafra Alaçam ve daha ilerisinde çok güzel yol çalışmaları yapıldı. Halkımız bundan memnun oldu. Bu yollarda aydınlatma çalışmaları da yapıldı. Sağlıklı trafik akışı için karayolu aydınlatması çok önemli. Samsun-19 Mayıs ilçemiz arasında ki yapılan karayolu aydınlatması herkesi memnun etti. Trafik akışını rahatlattı. Ne yazık ki bu çalışmanın 19 Mayıs ilçemiz ile Bafra arası aydınlatması yapılamadı. Bu durum yanlış anlaşılmalara da neden oldu. Bu bölgede yoğun trafik akışı var. İnsanlarımızın can ve mal güvenliği için aydınlatmanın yapılması gerekir. Önce YEDAŞ yetkilileri sonrada Karayolu yetkilileri ile görüşmelerim oldu. İlgili kurumlarımız gerekeni yapacak ve bu meseleyi tamamen çözeceğiz. Karayolu aydınlatması yapılacak.  Burada ki karanlığa inşallah son vereceğiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Koca dehşeti! Eşini göğsünden vurdu

1 Koca dehşeti! Eşini göğsünden vurdu

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Günü'nde bütün köyü bayraklarla donattılar

2 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Günü'nde bütün köyü bayraklarla donattılar

Kriz, yatırım projelerini vurdu...Samsun'da tasfiye talepleri peş peşe geliyor!

3 Kriz, yatırım projelerini vurdu...Samsun'da tasfiye talepleri peş peşe geliyor!

Yaşlı kadın evinin bahçesinde ölü bulundu

4 Yaşlı kadın evinin bahçesinde ölü bulundu

Kur'an Kursu öğrencilerinden şehit mezarına ziyaret

5 Kur'an Kursu öğrencilerinden şehit mezarına ziyaret

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

6 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Tokat'ta 15 Temmuz dualarla yad edildi

7 Tokat'ta 15 Temmuz dualarla yad edildi

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü

8 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü

Ünyeli vatandaşlar meydanlara indi

9 Ünyeli vatandaşlar meydanlara indi

Bozüyük'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri

10 Bozüyük'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri