Karanlığa son veriyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, yılan hikayesine dönen 19 Mayıs-Bafra arasındaki karayolu aydınlatmasına el attıklarını ve karanlığa son vereceklerini söyledi

Karanlığa son veriyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı,  Samsun - 19 Mayıs arasındaki çalışmaların tamamlanmasının ardından 19 Mayıs- Bafra arasındaki aydınlatma çalışmalarının durduğunu, 4 yıldır bugün yarın yapılacak diye beklenen aydınlatma çalışmalarının bir türlü gerçekleşmediğini belirtti. Kırccalı, Yoğun trafik akışının olduğu bölgede sayısız trafik kazası olmuş çok sayıda can ve mal kaybı yaşanmıştı. YEDAŞ ve karayolu yetkilileri ile görüşerek aydınlatma çalışmaların başlatılması konusunda gerekli adımları attık. AK parti ailesi olarak Samsunumuz ve tüm ilçeleri için hizmet seferberliği içinde olacağız. Her ilçemizin nasırlaşmış problemleri bulunuyor. Bunlar çözüm bekliyor. Bu konularda ne gerekiyorsa el birliği içinde yapmaya çalışacağız dedi. 

AYDINLATMA YAPILACAK
Kırcalı açıklamasını şöyle sürdürdü: Ülkemiz duble yollarda büyük hizmetlere kavuştu. Karadeniz Sahil yolu da bu hizmetlerin bir bölümüdür. Samsun- Bafra, Bafra Alaçam ve daha ilerisinde çok güzel yol çalışmaları yapıldı. Halkımız bundan memnun oldu. Bu yollarda aydınlatma çalışmaları da yapıldı. Sağlıklı trafik akışı için karayolu aydınlatması çok önemli. Samsun-19 Mayıs ilçemiz arasında ki yapılan karayolu aydınlatması herkesi memnun etti. Trafik akışını rahatlattı. Ne yazık ki bu çalışmanın 19 Mayıs ilçemiz ile Bafra arası aydınlatması yapılamadı. Bu durum yanlış anlaşılmalara da neden oldu. Bu bölgede yoğun trafik akışı var. İnsanlarımızın can ve mal güvenliği için aydınlatmanın yapılması gerekir. Önce YEDAŞ yetkilileri sonrada Karayolu yetkilileri ile görüşmelerim oldu. İlgili kurumlarımız gerekeni yapacak ve bu meseleyi tamamen çözeceğiz. Karayolu aydınlatması yapılacak.  Burada ki karanlığa inşallah son vereceğiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da kanlı düğün!

2 Samsun'da kanlı düğün!

Samsun'da şüpheli ölüm

3 Samsun'da şüpheli ölüm

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

'Neden ben' diye sormak!

5 'Neden ben' diye sormak!..

Eski vekile ihraç talebi

6 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

7 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

8 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

9 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

10 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil