Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Vali Özata dan Haber e ziyaret

Haber Medya Grubu nu ziyaret eden Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, Haber Medya Grubu bölgede akla gelen ilk yayın kuruluşu dedi

Vali Özata dan  Haber e ziyaret

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Samsun da bulunan Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, Haber Medya Grubu nu ziyaret etti. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Grubu Haberler Müdürü Erdem Erol, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ve Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş tarafından karşılanan Vali Özata, daha sonra Haber Medya nın Borkonut İş Merkezi ndeki yönetim ofislerini gezdi.

ÖNEMİ BÜYÜK
Bölgenin en önemli yayın kuruluşlarından biri olan Haber Medya ya yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yasemin Özata, Haber in bölgede akla gelen ilk yayın kuruluşu olduğunu söyledi.  Özata, Sinop un bölgedeki illerde yaşayanların ziyaret ettiği bir turizm merkezi haline getirmek için çabalarımız var. Bu çalışmalarda Haber Medya Grubu nun bizim için önemi son derece büyük dedi.

Barış BUDANOĞLU, Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

1 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

Osmanlıspor, Bolusporla hazırlanacak

2 Osmanlıspor, Boluspor'la hazırlanacak

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzonda

3 İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzon'da